Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Sedat Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu Dizileri

Camdaki Kız Sedat Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu Dizileri

0
Feyyaz Şerifoğlu Dizileri
Camdaki Kız Sedat Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Camdaki Kız Sedat kimdir ve canlandıran Feyyaz Şerifoğlu oynadığı diziler, boy, yaş ve eşi gibi diğer oyuncu hakkında bilgiler.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Sedat Kimdir?

Biraz boş gezen ne yaptığı tam olarak belli olmayan genç bir adamdır, bu yüzden babası da ona çok kızmakta ve beceriksizlikle itam etmektedir, bundan dolayı kendisinin de kalbi kırıktır.

Kendisi Koroğlu ailesinin oğludur, ayrıca ailesinin baskısı ile evliliğe zorlanmıştır, bunun sonucunda o da Nalan ile evlenmiştir. Ailesi ile arası genel olarak iyi olsa da, özellikle annesi ile, babası ile ne yazık ki arası hiç iyi değildir.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Yaşı:1991
Boyu:1,75 m
Kilosu:73 kg
Nereli:Rize, Türkiye
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Yakışıklı oyuncu 1991 yılında Rize’de doğmuştur, kendisi ilk olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nü tamamlamıştır, yani oyunculuğa sonradan yönelmiştir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2013 yılında O Ses Türkiye şarkı yarışmasında Gidene isimli şarkıyı seslendirmiştir. 30 yaşına henüz yeni giren oyuncunun kariyeri yeni yeni başlamaktadır, çünkü 2013 yılından 7 yıl sonra 2020 yılında Kırmızı Oda dizisi ile kendisini görüyoruz.

Bu dizide Can karakterini 6 bölüm canlandırarak hem değerli bir tecrübe elde etmiş hem de dizi olarak ilk deneyimini yaşamıştır.

Daha sonra ise 2021 yılında kendisini bu dizide görüyoruz. Yani genç oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 3 projede bulunmuş ve fiziksel özellikleri ile de kısa sürede ilgi toplamaya başlamıştır. Oyuncunun kariyerinde başarılar diliyoruz.

Feyyaz Şerifoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Kırmızı Oda
Önceki makaleCamdaki Kız Nalan Kimdir? Burcu Biricik Dizileri
Sonraki makaleCamdaki Kız Cana Kimdir? Hande Ataizi Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here