Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Camdaki Kız Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

6
Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu
Camdaki Kız Tüm Oyuncuları

Kanal D dizilerinden Camdaki Kız oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için sunduk.

Başrol oyuncularında Burcu Biricik‘in bulunduğu Camdaki Kız dizisi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Uraz Kaygılaroğlu şu sıralar Erşan Kuneri‘nin dizisinde rol alacağı sebebi ile aynı anda 2 projede birden çalışmak istemediği için Camdaki Kız dizisini kabul etmedi.

OGM Pictures tarafından Kanal D platformu için hazırlanan dizi sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Dizi kadrosu hakkında birçok fısıltı dolaşmakta. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Camdaki Kız Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Burcu Biricik (Nalan)
Feyyaz Şerifoğlu (Sedat)
Hande Ataizi (Cana)
Nur Sürer (Feride)
Tamer Levent (Rafet)
Enis Arıkan (Muzo)
Devrim Yakut (Gülcihan)
Nihal Menzil (Hafize)
Selma Ergeç (Selen)
Feri Baycu Güler (Döndü)
Hamza Yazıcı (Tako)
Merve Polat (Billur)
Şerif Erol (Adil)
Tuğrul Tülek (Levent)

Camdaki Kız Konusu

Nalan genç bir kız, mimarlık mesleğini yapan iyi kalpli biridir. Annesi Feride üstüne çok düşmektedir, öyle ki psikolojik sorunlara yol açacak cinsten. Bu üzerinde düşme, iç çamaşırlarına, onu yıkamaya kadar gitmektedir. Koskoca biri olmasına rağmen annesinin baskısı devam etmektedir.

Babası Adil‘in olanlardan elbette ki haberi vardır, fakat o eşinin yaptığı bu baskıya çok bir müdahale edemez. Kendisi biraz daha sessiz ve naif biridir.

Yine de kızının mutluluğunu ister, bu mutluluğunda evlilikten geçtiğini düşünür. Evlendireceği kişi Sedat biraz başı boş, zengin ve bir şeye bir sap olamamış biridir. Yani kızının sorunlarına çözüm bulayım derken daha da başına dert açar ve ilerleyen bölümlerde bu doğrultuda gelişir.

Kısacası, kitaptan alıntı olan ve gerçek bir yaşantıdan esinlenen bu dizinin konusu, bir kız çocuğunun aşırı baskı sonrası pek çok psikolojik sorunun olması, ve onun hayatının anlatılmasıdır.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Camdaki Kız Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleMaraşlı Dizisinin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleArıza Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

6 YORUMLAR

  1. Dizinin tüm oyuncuları, konusu ve diğer bilgiler güncellendi. Ayrıca tüm oyuncular hakkında bilgiler eklendi, oyuncuların isimlerinde basarak oyuncular hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here