Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Döndü Kimdir? Feri Baycu Güler Dizileri

Camdaki Kız Döndü Kimdir? Feri Baycu Güler Dizileri

0
Feri Baycu Güler Dizileri
Camdaki Kız Döndü Kimdir?

Elinden her iş gelen karakter Camdaki Kız Döndü kimdir ve canlandıran Feri Baycu Güler oynadığı diziler, yaş, kilo ve biyografi gibi bilgiler.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Döndü Kimdir?

Köşkün hizmetçisi olarak çalışmaktadır, elinden her iş gelir, öyle ki başka bir hizmetçiye bile gerek duyulmamıştır. Aslında sadece becerikli olması ile değil, aynı zamanda karakteri ile de beğeni toplamaktadır.

Güler yüzü ile ve hafif konuşkan yapısı ile evdekiler ile oldukça çok dedikodu yapar, adeta dedikodudan zevk alan orta yaşlı bir hanımdır. Ayrıca Gülcihan‘ın hemşiresidir, ona yıllardır bakmakta ve çok iyi geçinmektedirler.

Feri Baycu Güler kimdir?

Yaşı:1976
Boyu:1,62 m
Kilosu:68 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Kayhan Güler, eşi

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu ilk olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak oyunculuk eğitimini almıştır. Ayrıca Kayhan bey ile evlidir ve bu evlilikten güzel bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

İlk yıllarda az rol alan oyuncu, son yıllarda oldukça aktif rol almaya başlamıştır. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisi ilk olarak 2012 yılında Aşkın Halleri isimli dizide görüyoruz.

Sonraki yıllarda yani 2017 yılında kadar 2 dizide yer alıyor, bunlar; Altın Soylar dizisinde Fatma karakteri ile 4 bölüm ve Çifte Saadet mini dizide Refika karakteri ile 5 bölüm yer almıştır. Daha sonra ise 2018 yılında Erkenci Kuş dizisinde Melahat karakteri ile 42 bölüm yer alması ile kariyerinde büyük bir değişiklik yaşanmıştır, ve yılda 2-3 dizide bulunmaya başlamıştır.

Bazıları; Aşk 101, Baraj, Bay Yanlış gibi dizilerde de rol almıştır. Kariyeri son yıllarda güzel bir şekilde ilerleyen oyuncu, kariyerinin başından günümüze toplamda 11 projede yer almıştır.

Feri Baycu Güler dizileri, oynadığı diziler

  • Baraj
  • Bay Yanlış
  • Aşk 101
  • Erkenci Kuş
  • Hayati ve Diğerleri
  • Çifte Saadet
  • Altın Soylar
  • Aşk Halleri
Önceki makaleCamdaki Kız Selen Kimdir? Selma Ergeç Dizileri
Sonraki makaleCamdaki Kız Tako Kimdir? Hamza Yazıcı Boyu, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here