Ana sayfa Genel Camdaki Kız Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

Camdaki Kız Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

0
Camdaki Kız Dizisi
Camdaki Kız Dizisinin Konusu

Ekranların yeni aşk yapımı Camdaki Kız dizisinin konusu ve saati, kanalı, ve günü gibi diğer ayrıntılı bilgiler ile sizlerleyiz.

Yeni dizimiz sıradan aşk dizilerinden biraz farklı olarak daha çok kime aşık olunur gibi soruları sordurtan bir yapım olmaya çalışacak, elbette bu kadar çok aşk yapımı arasında başarılı olması oldukça zor, fakat iyi bir oyuncu kadrosu ile bu başarılabilir.

Bu arada Camdaki Kız Oyuncuları için buraya tıklayabilirsiniz.

Camdaki Kız Dizisinin Konusu

Dizinin konusu 2 temel sorudan oluşuyor. Neden aşık oluruz? ve Peki kime aşık oluruz? soruları, bu düşünceler etrafında bir aşk dizisi olacak, elbette karakterlerin hayatı ve onların yaşadıkları da temel alınacak.

Bu sorular konu olarak aklımıza, bir kadının yaptığı tercihler ve bu tercihler sonucu hayatının nasıl değiştiği, bu zorluklar karşısında neler yaptığı gibi pek çok düşünceyi daha getiriyor. Yani dizi, sıradan aşk dizileri içerisinden, daha çok düşünce ile sıyrılmak istiyor.

Camdaki Kız Hangi Kanalda, Günü ve Saati?

Dizi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak, fakat günü ve saati belli değildir. Henüz çalışmalar sıkı bir şekilde devam etmektedir, yakında tüm her şey belirlenir.

Sizler dizinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Önceki makaleArıza Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleUzak Şehrin Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here