Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Billur Kimdir? Merve Polat Dizileri

Camdaki Kız Billur Kimdir? Merve Polat Dizileri

0
Merve Polat Dizileri
Camdaki Kız Billur Kimdir?

Merak edilen genç oyuncu Camdaki Kız Billur kimdir ve canlandıran Merve Polat oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer detaylar.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Billur Kimdir?

Nalan‘ın en yakın arkadaşıdır, fakat onun tersine hiçbir şeyden korkmaz, ve tüm kapıları açabileceğini düşünür. Öyle de yapar, kimseye göre yaşamaz, yani Nalan‘ın tam dersidir.

Bu cesur ve samimi tavırları sayesinde Nalan onun yanında kendini güvende hisseder, bu yüzden çok iyi geçinirler ve bir süre sonrada çok yakın arkadaş olmuşlardır.

Merve Polat kimdir?

Yaşı:20.12.1990
Boyu:1,64 m
Kilosu:55 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Yıldızı yeni yeni parlayan güzel oyuncu 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi küçük yaşlardan tiyatro ile ilgilense de ilk olarak lisans eğitimi için Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü’nü tamamlamıştır, fakat daha sonradan tiyatro alanına yönelmiş ve yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Film Drama Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlayarak oyuncu olmaya bir adım daha yaklaşmıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2014 yılında Ankara’nın Dikmeni isimli tv serisinde Zeliş karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Sıfır Bir dizisinde bir bölüm, Bartu Ben dizisinde aynı şekilde bir bölüm ve Gülperi dizisinde 2 bölüm kasiyer rolü üstlenmiştir. Yani genç oyuncunun ilk uzun süreçli dizisi bu yapım diyebiliriz.

Canlandırdığı yan roller ile uzun süreçli roller almaya başlayan güzel oyuncu, kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 8 projede yer almıştır, genç oyuncunun kariyerinde başarılar diliyoruz.

Merve Polat dizileri, oynadığı diziler

  • Kafa Doktoru
  • Şahin Tepesi
  • Gülperi
  • Bartu Ben
  • Sıfır Bir
  • Ankara’nın Dikmeni
Önceki makaleCamdaki Kız Tako Kimdir? Hamza Yazıcı Boyu, Yaşı
Sonraki makaleCamdaki Kız Adil Kimdir? Şerif Erol Dizileri, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here