Ana sayfa Oyuncular Camdaki Kız Adil Kimdir? Şerif Erol Dizileri, Yaşı

Camdaki Kız Adil Kimdir? Şerif Erol Dizileri, Yaşı

0
Şerif Erol Dizileri, Yaşı
Camdaki Kız Adil Kimdir?

Tecrübeli karakter Camdaki Kız Adil kimdir, canlandıran Şerif Erol oynadığı diziler, kaç yaşında, boyu ve eşi gibi merak edilen ayrıntılar.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu konusu için buraya gidebilirsiniz.

Camdaki Kız Adil Kimdir?

İyi ve ismi gibi adil bir insandır. Eskiden valiydi, bu mesleğin getirdiği pek çok sorumluluk ile yorulmuş biri olsa da, mesleğini icra ederken herkesin beğenisini toplamış ve isminden gurur ile söz ettirmiş biridir.

Nalan‘ın babası, yani Feride‘nin kocasıdır. Feride çok baskın karakterli bir kadındır, kızına uyguladığı baskıdan babanın, yani bu karakterimizin haberi vardır. Yine de çok baskının önüne çok geçmez, yine de kızı üzülsün istemez, bu yüzden kızının evliliği ve mutluluğu için elinden geleni yapacaktır.

Şerif Erol kimdir?

Yaşı:8 Ekim 1963
Boyu:1,79 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Karşıyaka, İzmir
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1963 yılında Karşıyaka’da doğan tecrübeli oyuncu lisans eğitimi olarak, ilk Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nü kazanarak başlamış, fakat daha sonra ekonomi bölümüne geçmiştir. Oyunculuğa da Boğaziçi’nde okurken tanışmış ve burada başlamıştır, daha sonradan ise kariyerini buna göre şekillendirmiştir.

Kendisini ilk olarak 1992 yılında yayınlanan Seni Seviyorum Rosa adlı yapımda görüyoruz. Oyuncu 2015 yılına kadar bu şekilde 4 filmde rol almıştır.

2015 yılında ise rol aldığı Kalbim Ege‘de Kaldı adlı dizide Osman GıpGıp karakterini 16 bölüm canlandırması ile kariyerine diziler ile devam etti, bu dizi ile kariyeri güzel bir gelişme yaşadı. 2017 yılında Hangimiz sevmedik? dizisinde Hulusi Gültekin karakterini 40 bölüm canlandırması ile artık tanınan oyuncular arasına girmeye başladı, dizinin tutması ve çok bölüm yer alması da bunda etkili oldu.

Elbette 2017-2020 arasında 81 bölüm Enver Sarıkadı karakterini Kadın dizisinde canlandırması da kariyerine önemli katkıda bulundu. Oyuncu kariyerini ilk gününden günümüze toplamda 17 projede yer aldı, bu projelerin pek çoğu son 6 senede yer aldığı projelerdir.

Şerif Erol dizileri, oynadığı diziler

  • Menajerimi Ara
  • Öğretmen
  • Kadın
  • Hangimiz sevmedik?
  • Kara Ekmek
  • Kalbim Ege’de Kaldı
Önceki makaleCamdaki Kız Billur Kimdir? Merve Polat Dizileri
Sonraki makaleCamdaki Kız Levent Kimdir? Tuğrul Tülek Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here