Ana sayfa Genel Bozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Bozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni
Bozkır Arslanı Celaleddin Senaristi

ATV‘nin çok beklenen yapımı Bozkır Arslanı Celaleddin senaristi, ayrıca yönetmeni ve yapımcısı gibi dizi hakkında diğer merak edilen bilgiler.

Aşk dizilerinden sıkılan büyük bir kitlenin beklediği dizi nihayet yaklaşık bir hafta sonra ATV ekranlarında bizlerle olacak. Elbette dizi yayınlanmadan önce pek çok merak edilen konu mevcut.

Sizler için güzel bir Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları konusu hazırladık bu konu vasıtası ile tüm oyuncuların biyografisini okuyabilirsiniz, aşağıdaki yeşil kutudan linke ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim dizinin ekranda görünmeyen ekibine.

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni

Metin Günay bu dizimizin yönetmenliğini üstlenecektir. Kendisi Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirmiş, fakat yıllardan beri kendini farklı bir alanda geliştirerek, televizyon dünyasının önemli isimlerinden biri olmuştur, Ayrıca kendisi 1963 yılında doğmuştur.

Bilindik bazı projelerini sayacak olursak; Diriliş Ertuğrul, Deli Yürek ve Ekmek Teknesi gibi birbirinden çok sevilen dizilerin yönetmenliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Bozkır Arslanı Celaleddin Senaristi

Mehmet Bozdağ bu dizinin senaristliğini üstlenecektir, gelecek zamanlarda destek için yeni isimler katılır mı bilinmiyor. Fakat kendisi şuanda oldukça yoğun bir isim, çünkü aşağıdaki paragrafta da belirttiğim gibi Kuruluş Osman‘ın senaristi olarak devam etmektedir, bakalım gelecek günlerde hangi gelişmeler olacak.

Bozkır Arslanı Celaleddin Yapımcısı

Ayrıca yapımcılığını da Mehmet Bozdağ tarafından üstlenmiştir. Yukarıda da bahsettiğim üzere kendisi Diriliş Ertuğrul‘da hem yapımcılığını hem de senaristliğini üstlenmişti.

Bu dizinin yanında Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve Gönül Hırsızı dizilerinin yapımcılığı ve senaristliğini üstlenmiştir. Aynı zamanda Kuruluş Osman dizisinin senaristi olarak devam etmektedir.

Gördüğünüz gibi daha önceden kendini kanıtlamış ve hala aktif olarak Kuruluş Osman dizisinde önemli bir görev üstlenen birisidir. Bakalım bu iş yükünün arasında bir de bu yapım ile ilgilenmek nasıl olacak.

Sizler bu isimler hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce diğer yaptıkları diziler gibi başarı elde edebilirler mi?

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir? Yulduz Radjabova
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Türkan Hatun Kimdir? Gülenay Kalkan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here