Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir? Kaan Yalçın

Bozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir? Kaan Yalçın

3
Kaan Yalçın Dizileri
Bozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir?

En önemli karakterlerden Bozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin kimdir ve canlandıran Kaan Yalçın oynadığı diziler, boyu, eşi ve kaç yaşında cevapları.

Diğer oyuncular için Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir?

Bu karakterimizin büyük ailevi sorunları vardır, bildiğiniz üzere Sultan Alaeddin ve annesi olan Türkan Hatun arasında büyük bir mücadele vardır. İki tarafından gücü çok fazladır, bu yüzden bu mücadele kolay bir şekilde çözülmemektedir.

Aynı zamanda bu karakterimizin en büyük şehzadesi Celaleddin‘dir. Celaleddin babası ve babaannesi arasında geçen bu mücadeleden oldukça şikayetçidir, çünkü bu olay yüzünden devlet kendi içinde savaşa girmiştir ve zayıf düşmüştür. Bu sorunların çözülmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Kaan Yalçın kimdir?

Yaşı:20 Mayıs 1975
Boyu:1,82 m
Kilosu:83 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:Evli, ismi bilinmiyor.

Farklı alanlarda performans gösteren oyuncu 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bazı şarkıları vardır, fakat asıl alanı oyunculuktur ve kendisi lise eğitiminden sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘ne giderek oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

Kendisi televizyon kariyerine ilk olarak Son Türbedar isimli bir film ile başlamıştır, bu film 1996 yılında gösterime girmişti. Daha sonra ise bilindiği kadarıyla Arka Sokaklar 25. bölüm içerisinde Tufan karakteri ile görüyoruz, burada 2007 yılında bulundu, ve o yıllarda bu şekilde bazı küçük rollerde yer aldı.

2016 yılına geldiğinde ise Yeter isimli dizide 8 bölüm yer aldı. Fakat, kariyerinde asıl olumlu gelişmeyi yaşatan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 2019-2020 yılları arasında 16 bölüm canlandırdığı Ferdi karakteriydi.

Bu canlandırma kariyerinde olumlu bir gelişmeye neden oldu çünkü ciddi karakterleri iyi bir şekilde canlandırabileceğini göstermiş oldu. Oyuncu kariyerinin başından günümüze 12 projede yer almıştır.

Kaan Yalçın dizileri, oynadığı diziler

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Beni Bırakma
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek
  • Yeter
  • Adanalı
  • Memur Muzaffer
  • Arka Sokaklar
Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin Kimdir? Emre Kıvılcım
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir? Yulduz Radjabova

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here