Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Şirin (Feruza Normatova) Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Şirin (Feruza Normatova) Kimdir?

0
Feruza Normatova Kimdir?
Bozkır Arslanı Celaleddin Şirin

İsmi gibi olan Bozkır Arslanı Celaleddin Şirin kimdir, canlandıran Feruza Normatova kimdir, biyografi, yaşı, nereli ve dizileri gibi diğer bilgiler.

Pek çok karaktere ve tarihi bilgiye ev sahipliği yapan dizi ATV ekranlarında 2. bölüm yayınlanması için gününü bekliyor. Şuan için dizi olumlu yorumlar aldı, bakalım ilerleyen günlerde, özellikle de bölümler ilerledikçe izleyicilerin düşünceleri daha çok ortaya çıkacaktır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Şirin Kimdir?

İsim:Feruza Normatova
Yaşı:27 Eylül 1989
Boyu:1.71 M
Kilosu:56 KG
Nereli:Siriderya, Özbekistan
Eşi veya Sevgilisi:Evli, ismi bilinmiyor.

1989 yılında Sirinderya’da doğan güzel oyuncu Özbekistan’da ünlü isimler arasındadır. Kendisi hakkında pek az bilgi net olsa da, oyunculuk ile ilgilendiği ve bu alanda kendini geliştirmeye çalıştığı biliniyor.

Feruza Normatova Instagram adresi: feruzanormatova

Kendisinin instagram adresi için yukarıdaki bağlantı ile ulaşabilirsiniz. Bu arada kendisi evli fakat ismi bilinmiyor, aşağıdaki videodan evlilik gününün videosunu ve kocasını görebilirsiniz.

2018 yılında O’zbekiston Yoshlar Ittifoqi tarafından yani Özbekistan Gençlik Birliği tarafından Yılın En İyi Kadın Oyuncusu olarak seçildi. Bilindiği kadarıyla burada bazı yapımlarda yer aldı, özellikle sahne oyunlarında. Oyuncunun kariyerini incelediğimiz zaman, henüz kariyer basamaklarını çıktığını ve genel olarak modellik ile ilgilendiğini görüyoruz, yani bu dizi oyuncunun ilk ve uzun süreçli olan dizisi.

Güzel oyuncu Şirin karakteri ile bu dizide karşımıza çıkıyor. Kendisi hakkında bu kadar bilgi bulabildik, ilerleyen günlerde daha çok ekleyeceğiz, güzel oyuncuya başarılar diliyoruz.

Feruza Normatova dizileri, oynadığı diziler

Bilindiği kadarıyla bu dizi oyuncunun yer aldığı ilk dizidir.

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Nizamülmülk (Tohir Saidov) Kimdir?
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Kılıç (Johangir Abdulmalikov) Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here