Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

87
0
Bozkır Arslanı Celaleddin Güncel Oyuncu Kadrosu
Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları

Beklenen Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncu kadrosu yayınlandı. Aşağıdan güncel olarak Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sıradan aşk dizilerinden sıkılmış büyük bir kalabalık olduğu için savaş yapımları, özellikle eski ve kendi tarihimizi anlatan yapımlar oldukça tutuyor. Bunu gayet iyi bilen ATV, yine Kuruluş Osman ve Diriliş Ertuğrul gibi bir yapımı uzun süreçli bir şekilde yayınlamaya hazırlanıyor.

Zaten bu dizinin yapımcısı da Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizisi ile aynı. ATV ekranlarında 21 Mayıs Cuma 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Bizlerde oyunun açıklanan resmi Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncu kadrosu hakkında güzel bir konu hazırladık. Oyuncuların isimlerinin üzerine tıklayarak onlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizinin konusu gibi bilgilerde en alt tarafta yer almaktadır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Emre Kıvılcım (Celaleddin) emre kivilcim
Kaan Yalçın (Sultan Alaeddin)kaan yalcin
Yulduz Radjabova (Kutlubike)yulduz radjabova
Gülenay Kalkan (Türkan Hatun)gulenay kalkan
Cemal Hünal (Behram)cemal hunal
Sezgin Erdemir (Temur Melik)sezgin erdemir
Ferhat Yılmaz (Şemseddin)ferhat yilmaz
Rano Shodiyeva (Ayçiçek)rano shodiyeva
Rayxon Ulasenova (Mihricihan)rayxon ulasenova
Ali Khan (Cuci)ali khan
Jamshid Sagatov (Cebe)jamshid sagatov
Akmal Mirzo (Subutay)akmal mirzo
Tohir Saidov (Nizamülmülk)tohir saidov
Mehmet Pala (Ötkır)mehmet pala
Feruza Normatova (Şirin)feruza normatova
Johangir Abdulmalikov (Kılıç)johangir abdulmalikov
Yahyo Pulatov (Akşah)yahyo pulatov
Akbarkhodja Rasulov (Uzlagşah)akbarkhodja rasulov

Bozkır Arslanı Celaleddin Konusu

Bildiğiniz üzere Bozkır Arslanı Celaleddin, yenilmez Moğollara ilk mağlubiyeti yaşatan biridir, kendi döneminde elde ettiği başarılar, savaşlar ve sorumluluklarını düzgün bir şekilde yerine getirmesi ile ortalığı kasıp kavuran biridir.

Tabi o dönemde ortalığı kasıp kavuran bir han vardır, o da tahmin edeceğiniz üzere Cengiz Han‘dır. Zamanlardan birinde Celaleddin kendi kimliğini gizleyerek Cengiz Han‘ın huzuruna yaklaşmaya ve bilgi alamaya çalışır. İstediğini de elde eder, fakat bu bilgi, Cengiz Han‘ın kendi ülkesini ele geçirmek istemesi bilgisidir.

Hikaye de tam burada gelişir, hem kendi ülkesini kurtarmasını hem de döneminde yaşanan sorunları çözmeye çalışır. İslam dünyası büyük sorunlara sahiptir, bir tarafta bu sorunlar ile ilgilenirken diğer tarafta henüz yenilgi dahi tatmamış hanların hanı Cengiz Han ile mücadele edecektir.

Eğer dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısı gibi dizi hakkında diğer detayları merak ediyorsanız Bozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı konusuna gidebilirsiniz.

Fragman

Böylelikle Bozkır Arslanı Celaleddin oyuncuları konumuzun sonuna geldik, ilerleyen günlerde yeni oyuncular geldikçe güncel tutacağız.

Dizi 1. bölüm fragmanı yayınlanmasının ardından olumlu yorumlar aldı sizin dizi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce beklediğiniz gibi mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here