Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Ötkır (Mehmet Pala) Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Ötkır (Mehmet Pala) Kimdir?

0
Mehmet Pala kimdir?
Bozkır Arslanı Celaleddin Ötkır

Dizinin diğer önemli oyuncusu Bozkır Arslanı Celaleddin Ötkır kimdir, canlandıran Mehmet Pala kimdir, dizileri, kaç yaşında, boyu ve nereli gibi bilgiler.

ATV’de yayınlanan dizinin diğer bir oyuncusu hakkında pek çok arama yapılmaya başlandı. Atv‘de birinci bölümünün yayınlanmasının ardından Ötkır karakteri hakkında kaç yaşında ve nereli gibi aramalar yapıldı. Bizlerde oyuncu hakkında detayları sizler için hazırladık.

Bozkır Arslanı Celaleddin Ötkır kimdir?

Canlandıran:Mehmet Pala
Yaşı:1989
Boyu:1.89 M
Kilosu:84 KG
Nereli:İstanbul
Eşi veya Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Pek çok tarihi savaşları ve olayları anlatan yapımda yer alanda oyuncu 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmak istemesi ile beraber bu alana yönelen oyuncu, ilk olarak Yağmur Ulusoy ve İrem Altuğ gibi önemli isimlerden eğitim aldı.

Buradan aldığı eğitim ve fiziksel özelliklerinin iyi olması ile beraber kariyerinin ilk adımını Ekip 1 dizisi ile attı, bu dizide 2015 yılında bulundu ve ilk deneyimini yaşamış oldu.

Fakat kendisini tanıtan ve kariyerinde önemli bir gelişmeye sebep olan dizi 2016 yılında dahil olduğu Diriliş: Ertuğrul dizisi idi, burada Kutluca karakterini 30 bölüm canlandırması ile değerli bir tecrübe elde etmiş oldu.

Daha sonra ise, Deliler Fatih’in Fermanı filminde yer aldı, 1.89 metre boyunda olması onu bu tarz savaş filmleri veya dizileri için iyi seçenek haline getirdi, zaten yıllardır bu tarz yapımlarda yer aldığı için yine bir tarihi savaş dizisinde kendisini görüyoruz. Toplamda 5 projede yer almıştır.

Mehmet Pala dizileri, oynadığı diziler

2019 – Nöbet (Tayfun)
2016 – Diriliş: Ertuğrul (Kutluca)

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir? Ali Khan
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Cebe (Jamshid Sagatov) Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here