Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Rayxon Ulasenova

Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Rayxon Ulasenova

0
Rayxon Ulasenova Dizileri
Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir?

Diğer bir önemli karakter olan Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan kimdir, canlandıran Rayxon Ulasenova kimdir, dizileri, yaşı ve biyografisi gibi bilgiler.

Diğer oyuncular için Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir?

Tarihte önemli bir yere sahip olan diğer bir karakterdir. Dizi hakkında daha çok bilgi yayınlandıkça bu karakter ile ilgili olan bu kısmı güncelleyeceğiz, şimdilik bu karakter hakkında çok az şey biliniyor.

Rayxon Ulasenova kimdir?

Yaşı:1982
Boyu:1,71 m
Kilosu:57 kg
Nereli:Taşkent, Özbekistan
Sevgilisi, Eşi:Evli, fakat eşinin ismi bilinmiyor. İki kızı bir oğlu var.

1982 yılında Taşkent’te doğan güzel oyuncu babasının mesleği dolayısı ile Namangan’da büyümüştür, daha sonra ise lise eğitimini tamamlamış ve dans etmeye başlamıştır, küçük yaşlarda bu konuda baya başarılı olan oyuncu ödüller almış ve kendini sanat alanında ilerletmek istemiştir.

Bu doğrultuda ilk olarak Özbek Devlet Sanat ve Kültür Üniversitesi‘nde eğitimini almış ve İlkhom Tiyatrosu‘nda çalışmaya başlamıştır. Buradaki çalışma hayatı bilindiği kadarı ile 2001 yılında başlamıştır.

2001 yılından günümüze kadar halen İlkhom Tiyatrosu’nda çalışmaya devam etmektedir. Burada hem oyunculuk tecrübesi hem de tanınırlık elde eden oyuncu, A Woman Deceived filmindeki rolü ile de tanınmaktadır, kendisi biraz daha tv şovlardaki sunucu ile aktif olmaktadır.

Bazı programlarda sunuculuk yapan oyuncu, hem bulunduğu birkaç film ile hem de yıllarca İlkhom Tiyatrosu‘nda çalışması ile tecrübeli biri haline gelmiştir.

Oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2001 yılı diyebiliriz. Kariyerinin başından günümüze bilindiği kadarıyla 4 projede yer almıştır, ve bu onun ilk dizi projesi olacaktır.

Rayxon Ulasenova dizileri, oynadığı diziler

  • Bilindiği kadarıyla bu oyuncunun ilk dizi projesidir, kendisi daha çok filmlerde ve tv şovlarında yer aldı.
Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Ayçiçek Kimdir? Rano Shodiyeva
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir? Ali Khan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here