Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir? Yulduz Radjabova

Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir? Yulduz Radjabova

1
Yulduz Radjabova Dizileri
Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir?

Tarihte önemli bir yere sahip olan karakter Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike kimdir, canlandıran Yulduz Radjabova kimdir, biyografisi, dizileri ve kaç yaşında.

Diğer oyuncular için Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir?

Cengiz Han’ın otağında bulunan güzel mi güzel bir kadındır, Celaleddin gizli bir görevdeyken, ülkesinin işgal edileceğini öğrenmesinin yanı sıra bu güzel kadın ile de karşılaşır ve bin bir zorlukla onu oradan kaçırır.

Kaçırılmasının ardından artık kendini tüm olayların içerisinde bulacak ve ne yapacağını bilemeyecektir. Tüm o nüfus savaşları, İslam dünyasında yaşanan sorunlar gibi sorunlar ile mücadelelerin içerisinde kalacaktır.

Yulduz Radjabova kimdir?

Yaşı:1987
Boyu:1,75 m
Kilosu:60 kg
Nereli:Özbekistan
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor.

1987 yılında Özbekistan’da doğan güzel oyuncu ilk olarak Raajabova Taşkent Devlet Sanat Enstitüsü‘den mezun olarak oyunculuk eğitimini almıştır. Kendisi rol aldığı filmler ve güzelliği ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmış ve pek çok filmde yer almıştır.

Bu filmlerin pek çoğu, muhtemelen hepsi Özbekistan’da yapılmış yapımlardır. Kendisini ilk olarak 2013 yılında yayınlanan Khazon isimli filmde görüyoruz.

Daha sonra ise 2016 yılında, yani 3 yılın ardından Hamroh ve Boyvachcha kuyov filmlerinde bulundu. Genel olarak 2 yılda 3 filmde yer almaktadır, yani dizilerden daha çok filmlerde yer almış ve kariyerini bu doğrultuda ilerletmiştir, burada canlandırdığı roller ile kısa sürede Özbekistan’da tanınan oyuncular arsında yerleşmiştir.

Dizi kariyerinden bahsedecek olursak, bilindiği kadarıyla hiç bir dizide yer almamıştır, fakat yıllardan beridir filmlerde yer aldığı için tecrübeli bir oyuncudur. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 7 projede yer almıştır. Genç oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.

Yulduz Radjabova dizileri, oynadığı diziler

  • Bu oyuncunun yer aldığı ilk dizi projesidir.
Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir? Kaan Yalçın
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here