Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Kılıç (Johangir Abdulmalikov) Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Kılıç (Johangir Abdulmalikov) Kimdir?

0
Johangir Abdulmalikov Kimdir?
Bozkır Arslanı Celaleddin Kılıç

İyi bir savaşçı olan Bozkır Arslanı Celaleddin Kılıç kimdir, canlandıran Johangir Abdulmalikov kimdir, biyografi, yaşı, nereli ve oynadığı diziler gibi diğer detaylar.

Yazın en iddialı dizisinin 1. bölüm ATV‘de yayınlanmasının ardından pek çok yorum yapıldı, fakat genel olarak beğenilmişti. Yine de Kuruluş Osman dizisi ve Diriliş Ertuğrul dizisine benzemesi ile eleştirilmişti, zaten yapımcıları aynı. Yine de oyuncuların farklı olması ve yine Cengiz Han dönemini anlatsa da farklı bir açıdan hikayeyi anlatması ile pek çok izleyicinin ilgisini çekti.

Bozkır Arslanı Celaleddin Kılıç Kimdir?

İsim:Johangir Abdulmalikov
Yaşı:28 (Yaklaşık)
Boyu:1.79 M
Kilosu:75 KG
Nereli:Özbekistan
Eşi veya Sevgilisi:Bilinmiyor.

Oyuncu hakkında pek az bilgi bulabildik, yine de genel olarak kendisini anlatmaya çalışalım. Kendisi tahmin edildiği kadarıyla 30’una henüz basmamıştır, yani genç bir oyuncu ve kariyer basamaklarını yeni çıkmaktadır.

Johangir Abdulmalikov instagram adresi: johnmalikov

Oyuncunun Instagram hesabı yukarıda belirttiğim adrestir, burada 157 bin takipçisi bulunmaktadır. Kendisi daha çok sosyal medya ile ilgilenmiş ve oyunculuğunun erken aşamalarında olan biridir.

Sosyal medyada olan aktifliği ile de tanınmaktadır, ayrıca bilindiği kadarıyla Türkler Geliyor filminde de bulunmuştur. Bu tarz Türk ortak yapımı ile de, günümüzde Türk-Özbekistan ortak yapımı bu dizide rol almayı başarmıştır.

Daha detaylı incelediğimiz zaman bazı yerel yapımlarda da bulunduğunu görüyoruz, fakat bunlar az bilinen yapımlar idi, bu yapımlardan alınan bazı görsellere, yukarıda belirttiğim Instagram adresinden ulaşabilirsiniz. Oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.

Johangir Abdulmalikov dizileri, oynadığı diziler

Bildiği kadarıyla bu dizi oyuncunun ilk dizi projesidir, kendisi daha çok sosyal medyada aktif olan ve pek çok resim paylaşan genç biridir.

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Şirin (Feruza Normatova) Kimdir?
Sonraki makaleAda Masalı Melisa (Merve Nur Bengi) Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here