Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir? Ali Khan

Bozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir? Ali Khan

0
Ali Khan Dizileri
Bozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir?

Önemli bir savaşçı olan Bozkır Arslanı Celaleddin Cuci kimdir, canlandıran Ali Khan kimdir, dizileri, yaşı, nereli, oyuncu ve instagram adresi gibi kişisel bilgiler.

Diğer oyuncular için Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Cuci Kimdir?

Cengiz Han‘ın en büyük oğludur, herkes onun Cengiz Han‘dan sonra başa geçecek diye düşünür. Güçlü ve hükümdar biridir, pek çok da başarısı vardır.

Fakat, tarihte bilindiği kadarıyla han olamadan öldürülmüştür, yani kendisi hiçbir zaman başa geçememiştir. Bakalım dizide bu karakteri nasıl işleyecekler.

Ali Khan kimdir?

Yaşı:1980’li yıllar
Boyu:1,82 m (yaklaşık)
Kilosu:83 kg
Nereli:Taşkent, Özbekistan
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor yok.

Kendisi dövüş sanatları ile ilgilenen ve oyunculuk basamaklarını yeni çıkan bir isimdir. Kendisinin ne yazık ki resmi bir biyografisi ve kendisini anlatan bir yazı mevcut değil.

1980’li yıllarda Özbekistan‘da doğduğu bilinmektedir, bu arada yukarıda belirtmiş olduğum kilo ve boy yorumlardan alıntıdır, küçük oynamalar olabilir.

Bu arada kendisinin resmi instagram adresi, bu linke tıklayarak ulaşılabilir: alikhanofficial

Instagram adresini incelediğiniz zaman hem vücut geliştirme hem de dövüş sanatları ile ilgilendiğini kolay bir şekilde anlayabiliyoruz. Daha detaya indiğimiz zaman Yurak isimli bir savaş filminde de yer aldığını görüyoruz.

Yani oyuncunun ilk tecrübesi bu dizi değildir, daha önceden de savaş filminde yer almıştır. Fiziksel özellikleri ise bu tür savaş ve tarihi diziler için oldukça iyi, çok orijinal bir görünüşe sahip, kesinlikle eski moğolları andırıyor. Kendisi de zaten Cengiz Han‘ın en büyük oğlu rolünde oynayacak, diğer oğulları için seçilen karakterler de kendisi gibi Özbekistan doğumlu kişiler.

Ali Khan dizileri, oynadığı diziler

  • Bilindiği kadarıyla bu dizi oyuncunun ilk dizi projesidir, daha önceden Yurak isimli filmde yer aldığı bilinmektedir. Ayrıca birkaç farlı filmde de yer almıştır.
Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Rayxon Ulasenova
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Ötkır (Mehmet Pala) Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here