Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin Kimdir? Emre Kıvılcım

Bozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin Kimdir? Emre Kıvılcım

4
Emre Kıvılcım Dizileri
Bozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin Kimdir?

Dizinin başrolü Bozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin kimdir, canlandıran Emre Kıvılcım dizileri, eşi, boyu ve kaç yaşında olduğu hakkında bilgiler.

Diğer oyuncular için Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Celaleddin Kimdir?

Karakteri biraz tanıtacak olursak, isminden de anlayacağınız üzere tarihe başarıları ve yiğitliği ile geçmiş birisidir. Dizide de bu şekilde olacaktır, zaten dizinin ana konusu bu karakterin üzerine ve onun yaşadığı zamana ait sorunların, savaşların üzerine olacaktır.

Kendisi Cengiz Han‘a ilk yenilgiyi tattırmış bir liderdir, aldığı önlemler, düşman içine sızması ve aldığı kararlar ile hem İslam dünyasına hem de çevresindeki olaylara yön vermiştir.

Emre Kıvılcım kimdir?

Yaşı:2 Eylül 1990
Boyu:1,82 m
Kilosu:76 kg
Nereli:Malatya
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Elif dizisi ile tanıdığımız yakışıklı oyuncu 1990 yılında Malatya’da doğmuştur. Kendisi bekar olarak bilinmektedir, ayrıca ilk olarak kimya mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra ise bu iş güvenliği alanında yüksek lisans yapmıştır, fakat oyuncu olmak istemesi ile bu alana yönelmiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde burslu bir şekilde oyunculuk eğitimlerine devam eden oyuncu nihayet ilk yapımı olan Zeytinyağlı Yiyemem Aman isimli filmde 2014 yılında yer almıştır.

İlk yapımının ardından kariyerinde çok önemli bir değişiklik yapacak olan Elif dizisinde rol almaya başlamıştır, burada 2014-2017 yılları arasında Selim Emiroğlu karakteri ile tam 271 bölüm yer almıştır, bu hem ona çok değerli bir tecrübe kazandırmış hem de tanınmasını sağlamıştır.

Daha sonra ise yaklaşık 4 filmde yer almış ve Adı: Zehra isimli dizide 14 bölüm Genco Yaman karakteri ile yer almıştır. Kendisi kariyerinin başından günümüze toplamda 7 projede yer almıştır.

Emre Kıvılcım dizileri, oynadığı diziler

  • Adı: Zehra
  • Elif
Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Sultan Alaeddin Kimdir? Kaan Yalçın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here