Ana sayfa Oyuncular Bozkır Arslanı Celaleddin Cebe (Jamshid Sagatov) Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Cebe (Jamshid Sagatov) Kimdir?

1
Jamshid Sagatov kimdir?
Bozkır Arslanı Celaleddin Cebe

Savaşçı bir karaktere sahip olan Bozkır Arslanı Celaleddin Cebe kimdir, canlandıran Jamshid Sagatov kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu ve oynadığı diziler gibi detaylar.

ATV‘nin yeni tarihi savaş dizisi ilk bölümüyle ilgi toplamaya başladı. Özellikle sıradan aşk dizisi izlemeyenlerin epey sıkıldığı günlerde, ve pek çok dizinin yaz sezonundan dolayı sezon finali yaptığı bu zamanda ATV için güzel bir dizi oldu. Bakalım izleyiciler ilerleyen bölümleri beğenecek mi?

Bozkır Arslanı Celaleddin Cebe kimdir?

Canlandıran:Jamshid Sagatov
Yaşı:1983 (yaklaşık)
Boyu:1.83 M
Kilosu:85 KG
Nereli:Taşkent, Özbekistan
Eşi veya Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Fiziksel özellikleri ile dikkat çeken oyuncu yaklaşık 1983 yılında doğduğu bilinmektedir, çünkü kendisi 1999 senesinde Taşkent Devlet Sanat Müzik Enstitüsü’ne başlayarak lisans eğitimini dört sene boyunca burada almıştır. Ayrıca kendisinin Taşkent’te doğduğu bilinmektedir.

Kendisini pek çok alanda geliştiren oyuncu, bulunduğu koşullarında sağlamış olduğu imkanlar ile Rusça ve Türkçe’yi kendi dili olan Özbekçe’nin yanına katmıştır. Modern dans ve müzik ile de ilgilenmektedir, fakat asıl odak noktası her zaman oyunculuk olmuş ve kendini bu alanda geliştirmektedir.

1.83m boyu ve 85 kilo yapısı ile, ayrıca savaşçı karakterine sahip duruşu ve fiziksel özellikleri ile son zamanlarda savaş yapımlarında yer almaya başlamıştır.

Dizi ve film kariyeri hakkında çok az şey bildiğimiz oyuncu, bilinene göre 2015 yılında Comfort Zone isimli yapımda yer almıştır. Bu bir kısa filmdi, bunun haricinde pek bir bilgi toplayamadık. Sonuç olarak, kendisini yeni yeni ekranlarda görüyoruz, bilindiği kadarıyla toplamda 1 yapımda yer almıştır. Elbette Comfort Zone isimli yapımdan önce de aldığı eğitimlerde ile tecrübe edinmiş biridir.

Jamshid Sagatov dizileri, oynadığı diziler

Herhangi bir dizide oynadığı bilinmemekte, fakat 2015 yılında Comfort Zone isimli kısa filmde yer aldı.

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Ötkır (Mehmet Pala) Kimdir?
Sonraki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Subutay (Akmal Mirzo) Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here