Ana sayfa Genel Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetim Kadrosu
Bir Zamanlar Kıbrıs Yapımcısı, Senaristi ve Yönetmeni

Merak edilen dizilerden Bir Zamanlar Kıbrıs yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Bir Zamanlar Kıbrıs için bilgilendirici bir yazı kaleme aldık. Aşağıda dizinin yönetmeni, yapımcısı ve diziyi kaleme alan senarist ekibi görebilirsiniz.

Dizinin yayınlanacağı adres ise TRT 1 oldu. Değerli kanal, son zamanlarda birçok dizi ve film ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Bir Zamanlar Kıbrıs Güncel Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Hakan İnan oldu. Değerli isim daha önce 17’den fazla projede yardımcı yönetmen olarak çalıştı. 15’ten fazla projede yönetmen olarak görev yaptı.

Oldukça tecrübeli bir yönetmen olarak bu projede yer alması ile seyirci de oyuncular da büyük güven içinde çalışmakta.

Hakan İnan daha önce Elimi Bırakma, Kocaman Ailem, Kalbimdeki Deniz, Deli Gönül ve Bir Deli Sevda gibi projelerde yönetmen olarak çalışmıştı.

Bir Zamanlar Kıbrıs Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isimler Başar Başaran ve Emre Özdür oldu. 2 isim de daha önce birçok projede yazar olarak yer almıştı.

Başar Başaran daha önce 7’den fazla projede yazar kadrosunda yer almıştı. Bu işlerden bazıları: Azize, Vurgun ve Dip gibi diziler olmuştu.

Emre Özdür ise daha önce 16’dan fazla projede yazar senaryo yazarı olarak yer almıştı. Bunlardan bazıları: Azize, Vurgun ve Dip‘in dışında Bodrum Masalı, Reaksiyon gibi dizilerdir.

Sığ bir araştırma ile görüleceği üzere Başar Başaran ve Emre Özdür daha önce birçok projede birlikte çalışma fırsatı bulmuşlardır. Bu sebeple ekip çalışması konusunda birbirleri ile iyi anlaştıkları ortada.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yapımcısı

Yapımcı şirket, TMC Film oldu. Değerli yapım şirketi daha önce Bodrum Masalı, Muhteşem İkili, Gönül Avcısı ve Meryem gibi projelerde görmüştük.

Yapımcı koltuğundaki isim Erol Avcı oldu. Değerli yapımcı daha önce birçok projede yapımcı olarak üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmişti.

Dizinin oyuncuları gerçekten de çok güzel. Ancak bir de işin içine yönetim kadrosunun tecrübesi eklenince gerçekten de güven verici ve uzun soluklu bir dizi bizleri bekliyor demek yanlış olmayacaktır.

Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleKanlı Yayın Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here