Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye Kimdir? Deniz Baytaş

Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye Kimdir? Deniz Baytaş

0
Deniz Baytaş Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye kimdir ve canlandıran Deniz Baytaş oynadığı diziler, eşi, boyu ve kaç yaşında gibi soruların cevapları.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye Kimdir?

Kemal‘in annesidir, tüm yaşananlara rağmen ailede dik duran ve onları derleyip toparlayan iyi bir annedir. Kendisi de hayatın ceremesi ile çok uğraşmış biridir.

Gün gelir oğluna pek çok konuda destek olursa, oğlunun sakız tüccarlığı yapması ve bunun babasından miras kalması da birbirlerine destek olma ihtiyacını arttırır, yaşanan olaylarsa işin cabası.

Deniz Baytaş kimdir?

Yaşı:19 Ağustos 1965
Boyu:1,71 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:İsmi bilinmiyor, evli.

1965 yılında Ankara’da doğan oyuncu ilk olarak Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Kendisini ekranlarda az görsek de aslında devlet tiyatrolarında görev alan ve yıllarca bu alanda görev yaptığı için tiyatro da iyi bir tecrübesi olan oyuncudur.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, bilinene göre ilk olarak 2006 yılında Kod Adı isimli yapımda 3 bölüm Zeliha Keskinok karakteri ile yer aldığını görüyoruz. Fakat kendisi en çok tanıtan yapım ise 2010-2012 yılları arasında yer aldığı Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli yapımdır.

Burada Hilmiye Yaşaran karakterini 79 bölüm canlandırması ve dizisinin tutulması ile beraber kariyerinde önemli bir gelişmeye sebep olmuştur. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 12 televizyon projesinde yer almıştır.

Deniz Baytaş dizileri, oynadığı diziler

  • Bir Aile Hikayesi
  • Güzel Köylü
  • Rüzgarlı Sokak
  • Fatmagül’ün Suçu Ne?
  • Hayata Beş Kala
  • Kod Adı
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Pembe Kimdir? Miray Akay
Sonraki makaleKardeşlerim Emel Kimdir? Aylin Akpınar Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here