Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Şef Kimdir? Orhan Şanlı Baykent

Bir Zamanlar Kıbrıs Şef Kimdir? Orhan Şanlı Baykent

0
Orhan Şanlı Baykent
Bir Zamanlar Kıbrıs Şef Kimdir?

Merak edilen oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Şef kimdir, canlandıran Orhan Şanlı Baykent dizileri, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında genel bilgiler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Şef Kimdir?

Kendisi çok güvenilir bir şef ve liderdir, çünkü Ankaralı‘nın gizli bir görevde olduğunu ve onun neye ihtiyacını olup olmadığını bir tek o bilmekte ve o karşılamaktadır.

Bu yüzden, bu gizli ve çok önemli görevin şefidir diyebiliriz. Bu karakter ekranda az görünse de olaylarda her zaman önemli ve kilit noktalardadır.

Orhan Şanlı Baykent kimdir?

Yaşı:
Boyu:1,75 m
Kilosu:65 kg
Nereli:
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Kendisi hakkında pek az bilgiye sahip olduğumuz oyuncu ekranlardan biraz uzak tiyatro ve kariyer hayatını sürdürmektedir, yani tiyatro alanında oldukça tecrübelidir.

İlk olarak tiyatro kariyerinden bahsedecek olursak 1993 yılında Uyarca oyununda Joe karakterini canlandırmıştır. Güncellerden ise 2019 yılında Cimri oyununda Valere karakteri ile ve 2020 yılında ise Sonsuzluk Kitabevi gösterisinde bulunmuştur, bilinen toplamda 8 tiyatro oyununda yer almıştır.

Televizyon kariyerinde ise, ilk olarak bilinen 2017-2018 yılları arasında yer aldığı Hayat Sırları dizidir, burada 10 bölüm yer aldı. Oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 2 dizide yer almıştır.

Orhan Şanlı Baykent dizileri, oynadığı diziler

  • Hayat Sırları
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Makarios Kimdir? Emre Törün
Sonraki makaleKardeşlerim Harika Kimdir? Gözde Türker Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here