Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Kimdir? Sümeyra Koç

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Kimdir? Sümeyra Koç

0
Sümeyra Koç Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Kimdir?

Güzel oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy kimdir ve canlandıran Sümeyra Koç dizileri, yaş, boy ve sevgilisi gibi diğer kişisel detaylar.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Kimdir?

Adadaki güzel mi güzel hemşiredir, etrafında o kadar çok olay döner ki o da bir süre sonra tüm bu olayların içerisine çekilir ve konulara dahil olur.

Aslında bu karakterimiz göründüğünden daha çok önemli ve çoğu zaman taraflarında dengesini değiştirecek bir karakteridir, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Sümeyra Koç kimdir?

Yaşı:27 Şubat 1987
Boyu:1,70 m
Kilosu:55 kg
Nereli:İstanbul
Eşi:Can Koç, eşi

1987 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Can Koç ile evlidir. Kendisi ilk olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra oyuncu olmak istemesi ile birlikte Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimini almıştır.

Kendisinin ilk dizi projesi bilindiği kadarıyla Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide 2013 yılında 3 bölüm bulunması ile deneyimlemiştir. Fakat, kendisini tanıtan ve değerli bir tecrübe bırakan dizi ise 2014 yılında yer aldığı Kurt Seyit ve Sura dizisidir, burada Havva karakteri ile 12 bölüm yer aldı.

2018 yılında da Fazilet Hanim ve Kızları dizisinde Farah karakteri ile 16 bölüm yer alması ile kariye daha da geliştir. Güzel oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 10 dizi projesinde yer almıştır.

Sümeyra Koç dizileri, oynadığı diziler

  • Sen Çal Kapımı
  • Fazilet Hanim ve Kızları
  • Günebakan
  • Kara Kutu
  • Kurt Seyit ve Sura
  • Galip Derviş
  • Sana Bir Sır Vereceğim
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Müge Kimdir? Rüzgar Irmakoğlu
Sonraki makaleKardeşlerim Süsen Kimdir? Lizge Cömert Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here