Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Mücahit Kimdir? Ömer Turan

Bir Zamanlar Kıbrıs Mücahit Kimdir? Ömer Turan

0
Ömer Turan Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Mücahit Kimdir?

Genç isim Bir Zamanlar Kıbrıs Mücahit kimdir ve canlandıran Ömer Turan oyuncu, yaşı, boyu ve oynadığı diziler gibi diğer kişisel detaylar.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Mücahit Kimdir?

Üniversitede okuyan bir gençtir, ismi gibi mücahit biridir, olayların içerisinde biten mücadeleci bir yapısı vardır. Davası uğruna hayatını riske bile atabiliriz.

Bildiğiniz üzere o yıllarda Kıbrıs’ta pek çok olay yaşanırdı, elbette bu olayların en sıcak olduğu kesimler öğrencilerin olduğu yerler, yani üniversiteler, bu öğrencilerde olayların içine böylece dahil olmuştur.

Ömer Turan kimdir?

Yaşı:25
Boyu:1,75 m
Kilosu:65 kg
Nereli:Artvin
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Genç isim henüz 25 yaşındadır ve Artvin doğumludur. Kendisi ilk olarak futbol ve dövüş sporları ile ilgilenmiştir, hatta 2004-2009 arasında bir futbol kariyeri vardır.

Kendisi şuanda 2 farklı üniversitede eğitimine devam etmektedir. İlki Nişantaşı Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü ve ikincisi ise Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde eğitimlerine devam etmektir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisi ilk olarak 2019 yılında Dengi Dengine dizisinde görüyoruz. Mini dizi olan bu yapımda Toprak karakterini 5 bölüm canlandırmıştır. Daha sonra ise bu dizide rol almıştır, yani oyuncu kariyerinin başından bu yana toplamda 2 projede yer almıştır.

Ömer Turan dizileri, oynadığı diziler

  • Dengi Dengine
Önceki makaleKardeşlerim Kenan Kimdir? Murat Onuk Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş Kimdir? Devrim Saltoğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here