Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı

0
Bade Arazlı Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir?

Minik oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Mine kimdir ve canlandıran Bade Arazlı kaç yaşında, dizileri, ailesi ve instagram gibi diğer merak edilenler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir?

Kemal‘in küçük kızıdır, o da güzel bir çocukluğa ve aileye sahiptir. Elbette ailesinin başından geçen olaylara bizzat şahit olur, özellikle de ülke de olan olaylara.

Bazen babası çok meşgul olsa da ailesine karşı sevgi doludur, çünkü ailesi de ona karşı öyledir. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu güzel ailenin başından neler geçecek.

Bade Arazlı kimdir?

Yaşı:2016
Boyu:1,10 m
Kilosu:25 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Minik oyuncu 2006 yılında İstanbul’da doğan oyuncunun ailesinin ismine ulaşamasak da menajerinin ismi yusufguneygun‘dır ve tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Minik oyuncunun ilk deneyimi Maria ile Mustafa adlı dizide 2020 yılında canlandırdığı Küçük Maria karakteri ile beraber olmuştur. Burada, bu karakter 17 bölüm canlandırdı, tabi ki bu da minik oyuncunun kariyerinde önemli bir gelişmeye sebep oldu ve değerli bir tecrübe kazandı.

Ayrıca kendisi Canada Schools, Baby D’S, Yanes, Deno Kids, Defacto gibi markaların da reklamlarında yer almıştır, yani 5 başında olmasına rağmen kamera karşısına geçmeye alışık biridir. Minik kızımızın kariyerinde başarılar diliyoruz.

Oyuncunun Instagram adresi: badearazli

Bade Arazlı dizileri, oynadığı diziler

  • Maria ile Mustafa
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş Kimdir? Devrim Saltoğlu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Müge Kimdir? Rüzgar Irmakoğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here