Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir? Ahmet Kural

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir? Ahmet Kural

0
Ahmet Kural Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir?

Sevilen oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir ve canlandıran Ahmet Kural dizileri, kaç yaşında, boyu ve sevgilisi gibi diğer bilgiler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir?

Sakız tüccarlığı yapan biridir, aslında olaylardan tamamen uzak kendi halinde takılan biridir. Bu meslek onun babasından kalmıştır ve mesleğini çok sevmektedir.

Olayların içine çekilmek hiç istemez, çünkü İnci ile evli ve iki kız çocuğu vardır, ailesi ile mutlu iyi bir adamdır. Hayatının sonuna kadar bu şekilde devam etmek ister, fakat olayların ardı arkası kesilmez.

Ahmet Kural kimdir?

Yaşı:10 Kasım 1982
Boyu:1,73 m
Kilosu:70 kg
Nereli:Kütahya
Eşi, Sevgilisi:Gizem Çelik, sevgilisi.

Kendisini tanıtmaya pek de gerek yok zaten çok tanınan ve sevilen bir oyuncu, fakat genel olarak bahsedecek olursak 1982 yılında İstanbul’da doğdu, oyunculuğa ablasının etkisi ile başlamıştır, çünkü ablası konservatuvarda eğitim alıyordu ve oyunculuktan etkilenmeye başladı.

Böylelikle eğitimlerine başladı, eğitime henüz devam ederken Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu’nda kadroya dahil oldu, böylelikle ilk tiyatro tecrübesini yaşadı, daha sonra ise Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü tamamladı.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak. 2007 yılında ilk olarak bir yapımda bulundu ve bu Fikrimin İnce Gülü isimli yapım idi. Daha sonra ise 3 yapımda daha bulundu 2008 yılına kadar ve aynı yıl Gazi dizisinde yer 19 bölüm Fırat Kalender rolünü karakteri ile bulunması ile tanınır hale geldi ve tabi ki değerli bir tecrübe elde etti.

Fakat, asıl tanınırlığını İşler Güçler dizisi ve Düğün Dernek filmi serisi ile elde etti. Bu iki yapımın tutması ile oldukça tanınır hale geldiler. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 29 yapımda yer almıştır.

Ahmet Kural dizileri, oynadığı diziler

  • Kardeş Payı
  • İşler Güçler
  • Üsküdar’a Giderken
  • Elde Var Hayat
  • Ramazan Güzeldir
  • Kahramanlar
  • Bir Bulut Olsam
  • Gazi
Önceki makaleKardeşlerim Berk Kimdir? Recep Usta Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir? Pelin Karahan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here