Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir? Pelin Karahan

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir? Pelin Karahan

0
Pelin Karahan Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir?

Merak edilen karakter Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir ve canlandıran Pelin Karahan oynadığı diziler, boy kilo, yaş ve nereli olduğu hakkında diğer bilgiler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir?

Eşi Ahmet Kural‘ın canlandırdığı Kemal Dereli‘dir. O da tıpkı kendi ailesi gibi iyi insandır, yani kendi haline yaşayan olaylara pek de bulaşmak istemeyen biridir.

Eşinin sakız tüccarı olması, iki minik güzel kıza annelik yapması onun hayatındaki güzel şeylerden birkaçıdır. Yine de bu güzel aile ne yazık ki olaylarında ortasında kalacaktır.

Pelin Karahan kimdir?

Yaşı:6 Ekim 1984
Boyu:1,73 m
Kilosu:70 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:Bedri Güntay (e. 2014), Erdinç Bekiroğlu (e. 2011–2013)

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisi daha sonradan oyunculuğa yönelmiş ve ilk olarak Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nü tamamlamıştır.

Rol aldığı yapımlarda güzelliği ile dikkat çeken oyuncu kısa sürede tanınır hale gelmiştir. Kendisini ilk olarak 2007-2011 yılları arasında yer aldığı Kavak Yelleri adlı yapımda görüyoruz. Burada Aslı Zeybek karakterini tam 168 bölüm canlandırdı. Tabi ki, bu da ona çok değerli bir tecrübe ve tanınırlık kattı.

Dizisin tutması ile tanınır hale gelen güzel oyuncu 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan karakteri ile 76 bölüm yer aldı böylelikle artık ünlü ve tecrübeli bir oyuncu haline gelmeye başladı. Oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 6 dizi projede yer almıştır.

Pelin Karahan dizileri, oynadığı diziler

  • Yuvamdaki Düşman
  • Yeter
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Mavi Kelebek
  • Kavak Yelleri
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir? Ahmet Kural
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir? Serkan Çayoğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here