Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Dr. Fazıl Küçük Kimdir? Hakan Güner

Bir Zamanlar Kıbrıs Dr. Fazıl Küçük Kimdir? Hakan Güner

0
Hakan Güner Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Dr. Fazıl Küçük Kimdir?

Merak edilen karakter Bir Zamanlar Kıbrıs Dr. Fazıl Küçük kimdir ayrıca canlandıran Hakan Güner oyuncu, dizileri, yaşı ve nereli olduğu hakkında bilgiler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dr. Fazıl Küçük Kimdir?

İsminden de anlayacağınız üzere bu karakterimiz doktordur, hem de kendi alanında çok başarılı bir isimdir. Fakat, Kıbrıs Türkleri‘nin başına geçmek için mesleğini bırakmıştır.

Kısacası artık bir dava adamı olmuştur, doktorluğun getirdiği bilgi ve birikimi artık bu alanda kullanacaktır. Bakalım bu karakterimize ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hakan Güner kimdir?

Yaşı:17.09.1961
Boyu:1,77 m
Kilosu:85 kg
Nereli:İzmir
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor.

1961 yılında İzmir’de doğan tecrübeli oyuncu ilk olarak lise eğitimini İzmir Karataş Lisesi’nde almış ve daha sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak elde etmiştir.

Bilinene göre ilk projesi 2003-2004 yılları arasında bulunduğu Kurtlar Vadisi dizisidir, burada 21 bölüm Müdür rolü ile oynamıştır. Daha sonra birkaç dizide ve filmde yer almıştır. 2015 yılında 21 bölüm Salih Çağlar karakteri ile bulunduğu Poyraz Karayel dizisi ile de daha tanınır hale gelmiştir.

Tecrübeli oyuncuyu ekranlarda az görsek de aslında tiyatro alanında oldukça tecrübeli bir isimdir, özellikle yönettiği oyunlar ile ön plana çıkmaktadır. Oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 13 televizyon projesinde yer alarak tecrübeli isimler arasına yerleşmiştir.

Hakan Güner dizileri, oynadığı diziler

  • Baharı Beklerken
  • Gülizar
  • Poyraz Karayel
  • Galip Derviş
  • Farklı Desenler
  • Kurtlar Vadisi
Önceki makaleKardeşlerim Emel Kimdir? Aylin Akpınar Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Salahi Kimdir? Ahmet Somers

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here