Ana sayfa Genel Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Bir Zamanlar Kıbrıs Hangi Kanalda?
Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu

Büyük bir ilgi toplayan yapım Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi konusu, ve nerede yayınlanıyor, ayrıca saati ve günü gibi dizi hakkında diğer detaylar.

Uzun süredir merakla beklenen dizi geçtiğimiz günlerde birinci bölümü ile karşımıza çıktı. Şuan için iyi bir izleyici kitlesine sahip olan dizi bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl ilerleyecek, malum aşk dizilerinden sıkılmış büyük bir kitle var ve tarihi diziler de genelde zevkli ve güzel oluyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu

İsminden de anlayacağınız üzere dizi Kıbrıs’ta 15 Temmuz 1974’da yaşanan Kıbrıs Cumhurbaşkanı Makarios‘a karşı yapılan darbeye ve orada Yunan Cumhuriyeti kurulmak istenmesini anlatmaktadır.

O yıllarda bu olayların yaşanmasının ardından Kıbrıs Barış Harekatı‘nın da başlatılmasını anlatmaktadır. Elbette hikaye bazı önemli kahramanların, ve karakterlerin etrafında dönecektir. Örneğin Ankaralı, Kemal ve Samson gibi.

Bu arada Samson EOKA-B örgütünün lideridir. Tüm olayları körükleyecek, burada hem bazı kesimlerin dini liderliğini hem de bu örgütün liderliğini yapacaktır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Hangi Kanalda? Günü ve Saati Nedir?

Dizi TRT1 ekranlarında her Perşembe saat 20:30’da yayınlanmaktadır.

Sizler bu dizinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence daha önceden işlenmemiş bir konuya sahip, fakat aksiyon ve gerilim sahnelerinin, başarılı olması için iyi yapılması lazım.

Önceki makaleKardeşlerim Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?
Sonraki makaleKağıt Ev Cihan Fırtına Kimdir? Erdal Beşikçioğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here