Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Çoban Sefer Kimdir? İbrahim Yıldız

Bir Zamanlar Kıbrıs Çoban Sefer Kimdir? İbrahim Yıldız

0
İbrahim Yıldız Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Çoban Sefer Kimdir?

Genç karakter Bir Zamanlar Kıbrıs Çoban Sefer kimdir, canlandıran İbrahim Yıldız oyuncu, yaşı, boyu ve oynadığı diziler gibi diğer merak edilenler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Çoban Sefer Kimdir?

İsminden de anlayacağınız üzere bu karakterimiz çobanlık yapmaktadır. İyi kalbi ve davranışları ile çevresindeki insanlara kendini sevdirmiş bir gençtir.

Kemal zamanında ona sahip çıkmış ve onun yanında büyümüştür. O da hayatın zorluklarını çobanlık yaparak ve kendi çapında insanlara yardım ederek, hayatını geçiren biridir.

İbrahim Yıldız kimdir?

Yaşı:
Boyu:1,79 m
Kilosu:65 kg
Nereli:
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Merak edilen genç oyuncu canlandırdığı iyi yürekli karakterler ile ilgi çekemeye başladı. Kendisi hakkında çok bir bilgiye ulaşamadık, fakat televizyon kariyeri hakkında bilgiler verebiliriz.

Kendisi ilk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 3 bölüm Lagâri Hasan Çelebi karakterini canlandırmıştır. Burada 2015 yılında bulunmuştu. 3 yıl aradan sonra 2018 yılında Keşif adlı yapımda tekrardan kamera karşısına geçiyor ve burada Hasan karakterini canlandırıyor.

Daha sonra ise, 2019 yılında kendisini Tek Yürek dizisinde görüyoruz, burada Osman Saruhan karakterini 22 bölüm canlandırması ile hem değerli bir tecrübe elde ediyor hem de kariyeri açısından kendini tanıtan önemli bir dizi haline geliyor. Oyuncu kariyerinin başından günümüze 4 projede yer almıştır.

İbrahim Yıldız dizileri, oynadığı diziler

  • Tek Yürek
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem
Önceki makaleKardeşlerim Aybike Kimdir? Melis Minkari Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKardeşlerim Kenan Kimdir? Murat Onuk Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here