Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir? Gülper Özdemir

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir? Gülper Özdemir

0
Gülper Özdemir Karakteri
Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir?

Güzel oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kimdir ve canlandıran Gülper Özdemir dizileri, yaşı, sevgilisi ve boyu gibi diğer merak edilen detaylar.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir?

Ankaralı‘nın nişanlısıdır, ilişkileri oldukça iyidir, çünkü kendisi nişanlısına bağlı ve iyi kalpli biridir, bu sadakati ve davranışları bu ilişkiyi güzel kılan şeydir.

Ayrıca kendisi doktordur, güzel olduğu kadar da zeki yani mesleğinde başarılır biridir. O da nişanlısı gibi ülkesini seven idealist biridir. Bakalım bu ikiliye ilerleyen bölümlerden neler olacak, çünkü olayların göbeğindeler.

Gülper Özdemir kimdir?

Yaşı:1990
Boyu:1,67 m
Kilosu:52 kg
Nereli:Frankfurt, Almanya
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Kendisi 1990 yılında Almanya’da doğdu, ilk olarak Rein Main University of Applied Scienes/International Business School’da eğitimini tamamladı ve daha sonra Paris’te oyunculuk eğitimi aldı.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2015 yılında Medcezir dizisinde Arya karakteri ile 68. bölümde yer aldı. Daha sonra 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat dizisinde 22 bölüm Simge Aydın karakterini canlandırdı. Tabi, 22 bölüm yer alması hem iyi bir tecrübe idi hem de tanınmaya başladı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde 2018 yılında canlandırdığı Hazan karakteri 43 bölüm yer alması ile de artık ünü oldukça parladı. Güzel oyuncu kariyerinin başından günümüze toplamda 7 projede yer almıştır.

Gülper Özdemir dizileri, oynadığı diziler

  • Sen Anlat Karadeniz
  • Meleklerin Aşkı
  • Tutsak
  • Kara Yazı
  • Bana Sevmeyi Anlat
  • Medcezir
Önceki makaleKardeşlerim Orhan Kimdir? Cüneyt Mete Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBir Zamanlar Kıbrıs Samson Kimdir? Tayanç Ayaydın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here