Ana sayfa Oyuncular Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir? Serkan Çayoğlu

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir? Serkan Çayoğlu

0
Serkan Çayoğlu Dizileri
Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı kimdir ve canlandıran Serkan Çayoğlu dizileri, yaş, boy ve sevgilisi gibi diğer merak edilen kişisel bilgiler.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir?

Kendisi bir efsanedir, gerçek anlamda. Yaptığı görevler ve korkusuz bir istihbarat askeri olması onu efsaneye dönüştürmüştür. Her şeyden öte, devletini çok sevmektedir.

Bu sevgi ve sadakat ile Kıbrıs’a geldikten sonra üzerine düşeni yapmış ve efsane olma yolunda ilerlemiştir. Bakalım bu istihbarat askeri ilerleyen bölümlerde neler yapacak.

Serkan Çayoğlu kimdir?

Yaşı:6 Ekim 1984
Boyu:1,88 m
Kilosu:80 kg
Nereli:Almanya
Eşi, Sevgilisi:Özge Gürel, sevgilisi

1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir, ilk olarak Almanya’da Erlangen Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra ekonomi bölümünden ziyade kamera karşına geçmeyi seçmiş ve modellik ile kariyer hayatına başlamıştır, bir süre modellik yapmıştır.

Fakat, daha sonra oyunculuğa yönelmiş ve ilk yapımı olan Kuzey Güney dizisinde 2012 yılında bilindiği kadarıyla, final bölümü dahil 2 bölüm yer almıştır. Daha sonra 2 yılın ardından 2014 yılı oyuncu için oldukça verimli olmuştur. Çünkü, Zeytin Tepesi dizisinde 7 bölüm oynamış ve Kiraz Mevsimi dizisinde 59 bölüm Ayaz Dinçer karakteri canlandırmıştır.

2014 yılından sonra artık tanınan bir oyuncu olmuş ve pek çok dizide yer almıştır. Oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 9 projede yer almıştır.

Serkan Çayoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Yeni Hayat
  • Halka
  • Börü
  • Hayatımın Aşkı
  • Kiraz Mevsimi
  • Zeytin Tepesi
  • Kuzey Güney
Önceki makaleBir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir? Pelin Karahan
Sonraki makaleKardeşlerim Oğulcan Kimdir? Cihan Şimşek Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here