Ana sayfa Genel Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Bir Denizaltı Hikayesi Ekibi
Bir Denizaltı Hikayesi Yönetimi

Bir Denizaltı Hikayesi yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Netflix platformunda yayınlanacak olan Bir Denizaltı Hikayesi dizisi için tüm hazırlıklar tamamlandı. Dizi çekimleri de büyük ölçüde bitti. Yayınlanması itibari ile platforma giderek keyifle izleyebilirsiniz.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Bir Denizaltı Hikayesi Güncel Oyuncu Kadrosu

Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni

Adı geçen yönetmen sayısı oldukça fazla gibi görünmekte. Umut Aral başta olmak üzere, Cansu Çoban, Jason George, Tolga Karaçelik ve Atasay Koç isimleri ile karşılaştık.

Umut Aral‘ı Aşk 101 dizisinden ve Hakan: Muhafız dizisinde hatırlıyoruz. Bu projelerde oldukça iyi performanslar sergilemişti.

Cansu Çoban ise senarist olarak bulunduğu projeler haricinde ilk defa bu dizide yönetmen koltuğna ismini yazdırmıştır.

Jason George‘u birçok projede yapımcı, yönetmen ve senarist olarak görmüştük. Oldukça tecrübeli ve uluslararası çalışan yapısı ile renklidir.

Tolga Karaçelik ismi elbette bizlere güven veriyor. Bu zamana değin çok sevilen Sarmaşık, Kelebekler gibi çok değerli yapımları bizlere sunmuştu. Ayrıca Bartu Ben dizisini de yönetmişti. Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde de yönetmenler arasında ismini görmek bizleri sevindirdi.

Atasay Koç ismini ise senarist olarak yer aldığı 12’den fazla proje ile duymuştuk. Kavak Yelleri zamanından bu yana birçok projede görev yapmayı sürdürmüş, tecrübeli bir isimdir.

Bir Denizaltı Hikayesi Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim sayısı kalabalık. Cansu Çoban, Jason George, Atasay Koç ve Sami Berat Marçalı bulunuyor.

Cansu Çoban‘ı daha önce Hakan: Muhafız, Atiye ve Yüksek Sosyete dizilerinde senarist olarak görmüştük. Oldukça tecrübeli ve sevilen bir yazar haline geldi.

Jason George ise Atiye ve Hakan: Muhafız dizisinde yapımcı ve senarist olarak yer almıştı. Elbette birçok yabancı yapımda yer almış 10’dan fazla projede senarist olmuştur. Ayrıca 11’den fazla projede ise yapımcı olarak yerini almıştı.

Atasay Koç ismini daha önce Atiye, Hakan: Muhafız ve Nefes Nefese dizilerinde görmüştük. Genel anlamda 2011 yılından bu yana birçok projede yer almayı sürdüren tecrübeli bir isimdir.

Sami Berat Marçalı ise ilk defa Yaz ’96 ve Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde bulunmuştur.

Bir Denizaltı Hikayesi Yapımcısı

Dizinin yapımcı şirketi OGM Pictures oldu. Oldukça tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi ile sağlam temeller üzerine kurulu başarılı bir şirkettir.

Daha önce şirket olarak arkasında durdukları yapımlara örnek vermek gerekirse: Masumlar Apartmanı, Atiye, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi efsane dizileri söyleyebiliriz.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Bir Denizaltı Hikayesi dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleBir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleSon Yaz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here