Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu
Bir Denizaltı Hikayesi Tüm Oyuncuları

Netflix dizilerinden Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için toparladık.

Başrol oyuncularında Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci‘nin bulunduğu Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

OGM Pictures tarafından Netflix platformu için hazırlanan dizi sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Bölümler genel olarak 40 dakika civarlarında olacağı öğrenildi.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Bir Denizaltı Hikayesi Dizi Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ (Arman)
Özge Özpirinçci (Defne)
Meriç Aral
Ertan Saban
Ece Çeşmioğlu
Onur Ünsal
Ecem Uzun
Alper Saldıran
Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.

Bir Denizaltı Hikayesi Dizisinin Konusu

Açık düşünceli ve özgür ruhlu bir sualtı dalış eğitmeni olan Arman, mesleğini genel anlamda çeşitli araştırmalarda bulgular toplamak için kullanmakta.

Yine bir seferinde bilim için araştırmalarda bulunurken doğal afet ile karşı karşıya kalır. Denizaltı ile girdiği araştırma ekibinde hem kendi canını kurtarmak hem de birçok insanın hayatını etkileyecek seçimler yapması gerekecek.

Macerasında gösterdiği cesarete ve yıllarca süregelen dalış tecrübesine şahitlik edeceğimiz bu yapım oldukça heyecanlı olacağa benziyor.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Dizinin resmi fragmanı henüz yayınlanmadı. Merkakla beklemeye devam ediyoruz. Çekimleri biten dizinin fragmanı çok yakında duyurulacak. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleRamo Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleBir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here