Ana sayfa Genel Barbaros Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

Barbaros Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

0
Barbaros Dizisi Hangi Kanalda?
Barbaros Dizisinin Konusu

Ekranların geni tarihi dizisinin hazırları devam ediyor, peki Barbaros dizisinin konusu, hangi kanalda yayınlanacak, saati ve günü gibi diğer detaylar.

Sıradan aşk dizileri ve benzeri yapımlardan sıkılan kitlenin merakla beklediği dizi hakkında bazı detaylar belli oldu, fakat başrol oyuncularının farklı projelerde yer alması bu dizinin hazırlıklarını biraz geciktirdi.

Bu arada Barbaros Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Barbaros Dizisinin Konusu Nedir?

Osmanlı’nın içerisinde zamanında bir birim olan ve burada görev yapmış ilk Kaptan-ı Deryası olan Barbaros Hayrettin Paşa’yı konu alacaktır. Konusu ve zamanı gereği tarihi, savaş dizisi olacaktır.

Yani dizi içerisinde pek çok savaş sahnelerine ve keşif sahnelerine yer verecekler. Barbaros Hayrettin Paşa karakterini Çağatay Ulusoy canlandırması planlanmıştı fakat başka projelerde yoğun olarak yer alması ile şuanda Engin Altan Düzyatan olarak düşünülüyor, bu durumda değişiklik olabilir.

Barbaros Kanalı, Saati, Günü

Dizi kesin olarak TRT1 dizi olarak karşımıza çıkacak. İlerleyen günlerde saati ve günü de belirlenecek, dizi şuanda kadro kurulma aşamasında ve henüz 2 oyuncusu belli.

Sizler bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sıradan aşk dizilerden daha farklı bir konu vaat ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde neler ile karşılaşacağız.

Önceki makaleBaraj Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?
Sonraki makaleBaraj Ayşe Kimdir? Hira Su Yıldız Dizileri, Ailesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here