Ana sayfa Oyuncular Baraj Zahra Kimdir? İman Casablanca Nereli, Boyu

Baraj Zahra Kimdir? İman Casablanca Nereli, Boyu

0
İman Casablanca Nereli, Boyu
Baraj Zahra Kimdir?

Merak edilen genç karakter Baraj Zahra kimdir ve canlandıran İman Casablanca oynadığı diziler, yaşı ve boy kilo gibi diğer ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Zahra Kimdir?

Tuhaf bir ilişki içerisindedir, normalde barajın aşçısı Halil ile evlidir, fakat bu formaliteden bir evliliktir, ona karşı aşkı veya bağlılığı yoktur, bu da ne yazık ki tüm problemlerin kaynadığıdır, çünkü etrafındaki insanlar ile flörtleşir, yani flörtleşmeyi seven bir kadındır.

Barajdan kurtulmak için aşık olduğu Tarık‘ı kullanmak ister fakat Tarık‘ta Nehir‘e aşıktır, ortalık böylece karışır gider, bakalım ilerleyen bölümlerde bu karaktere neler olacak.

İman Casablanca kimdir?

Yaşı:1999
Boyu:1,75 m
Kilosu:50 kg
Nereli:Farslı, Arap
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok

Henüz kariyerinin başında olan güzel oyuncu 1999 yılında Fas’da dünyaya gelmiştir, yani Arap asıllıdır. İlk olarak Fas’da Matematik ana bilim dalını okudu ve ayrıca kendisi Türkçe, Arapça, Fransızca ve Farsça olarak üzere dört dili akıcı bir şekilde bilmektedir.

Kariyerinden bahsedecek olursak en büyük başarısı ve dizilerde yer almasını sağlan Best Model of the World 2018‘de elde ettiği birincilik ile tanınmaya başladı. Burada birincilik elde etmesi ilk olarak 2019 yılında Uykusuzlar Kulübü adlı dizide yer almasını sağladı.

Daha sonra ise kendisini bu dizide başrol karakterlerden biri ile görüyoruz, yani bu dizi kendisinin ilk uzun soluklu dizisi. Sonuç olarak toplamda 2 projede yer almıştır, bakalım ilerleyen günlerde hangi yapımlarda yer alacak.

İman Casablanca dizileri, oynadığı diziler

  • Uykusuzlar Kulübü
Önceki makaleBaraj Zerrin Kimdir? Sumru Yavrucuk Eşi, Yaşı
Sonraki makaleBaraj İbrahim Kimdir? Batuhan Bozkurt Yüzgüleç

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here