Ana sayfa Oyuncular Baraj Tarık Yılmaz Kimdir? Burak Yörük Sevgilisi, Boyu

Baraj Tarık Yılmaz Kimdir? Burak Yörük Sevgilisi, Boyu

0
Burak Yörük Sevgilisi, Boyu
Baraj Tarık Yılmaz Kimdir?

Yakışıklı karakter Baraj Tarık Yılmaz kimdir ve canlandıran Burak Yörük oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen detaylar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Tarık Yılmaz Kimdir?

Kadınlar ile arası iyidir, en azından kendisi öyle olduğunu düşünür, daha doğrusu lafları ve yakışıklılığı ile elde edemeyeceği kadın yoktur düşüncesindedir. Hatta zamanında fiziksel özelliklerini çok kullanmış ve zengin kadınlar ile beraber olarak onların paralarını yemiştir.

Şimdi ise baraj inşaatında çalışmaktadır, adeta sürgün edilmiştir. Aynı inşaatta usta olarak çalışan Nazım, internette konuştuğu kıza utanıp kendi fotoğrafı yerine bu karakterimizin fotoğrafını göndermiştir, yani bu karakterimiz de olaya böylece dahil olmuştur, kadının ismi ise Nehir‘dir.

Burak Yörük kimdir?

Yaşı:26 Mayıs 1995
Boyu:1,92 m
Kilosu:74 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Elif Aksu

Küçük yaşlarda oyunculuğa dahil olan yakışıklı isim 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitimini almıştır, fakat bundan önce de kendisi ekrana alışık bir isimdi, küçükken çocuk oyuncu olarak bazı projelerde bulundu.

İlk olarak 2004 yılında yani 9 yaşındayken Biz Boşanıyoruz adlı mini dizide yer aldı, daha sonra ise kendisini gençlik dizilerinde görüyoruz. Özellikle de 4N1K isimli çekilen 3 farklı seride kendisi oldukça değerli bir tecrübe kazandı, elbette isminin duyurulmasında da önemli bir etkiye sahip.

4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde 2018-2020 yılları arasında 26 bölüm yer alması ile iyice tanınır hale geldi. Kısacası kariyerinin başlangıcına 2004 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 11 projede yer aldı.

Burak Yörük dizileri, oynadığı diziler

  • 4N1K: Yeni Başlangıçlar
  • Dayan Yüreğim
  • Ben Onu Çok Sevdim
  • 20 Dakika
  • Dede Korkut Hikayeleri
  • Biz Boşanıyoruz
Önceki makaleBaraj Nazım Güney Kimdir? Feyyaz Duman Eşi, Yaşı
Sonraki makale50m2 Gölge Kimdir? Engin Öztürk Boyu, Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here