Ana sayfa Oyuncular Baraj Pele Kimdir? Taygun Sungar Dizileri, Yaşı

Baraj Pele Kimdir? Taygun Sungar Dizileri, Yaşı

0
Taygun Sungar Dizileri, Yaşı
Baraj Pele Kimdir?

Merak edilen genç karakter Baraj Pele kimdir ve canlandıran Taygun Sungar oynadığı diziler, boyu, yaşı ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Pele Kimdir?

Nazım‘ın korumasıdır, yani aynı zamanda şoförüdür. Bu da onun başına pek çok iş açmaktadır, çünkü koruduğu insanın sürekli başı derde girmekte veya bir şeyler olmaktadır.

Bildiğiniz üzere Nazım, Nehir‘e aşık olmuş ve pek çok olayda buradan patlak vermiştir. Bu korumamız ise bir şekilde bu olayların içine çekilmektedir.

Taygun Sungar kimdir?

Yaşı:2 Temmuz 1989
Boyu:1,82 m
Kilosu:76 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Son zamanlarda ekranlarda görmeye başladığımız oyuncu 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü tamamlamıştır.

Fakat, üniversite eğitiminden önce de oyunculuk ile ilgileniyordu ve 2000 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çocuk oyuncuların yer aldığı bir gösteride yer aldı, böylelikle sahne hayatına başladı. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk projesi 2010 yılında Kavak Yelleri aldı dizidir.

Bu dizide bildiği kadarıyla bir bölüm yer aldı ve daha sonra 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde 13 bölüm yer alarak hem tanınırlığı arttı hem de değerli bir tecrübe kazandı. Genç oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 6 projede yer aldı.

Taygun Sungar dizileri, oynadığı diziler

  • Bay Yanlış
  • Çoban Yıldızı
  • Babam ve Ailesi
  • Kavak Yelleri
Önceki makaleBaraj Mert Kimdir? Toprak Kıvılcım Yaşı, Nereli
Sonraki makale50m2 Psikolog Kimdir? Gaye Gürsel Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here