Ana sayfa Oyuncular Baraj Osman Kimdir? Osman Ataseven Dizileri

Baraj Osman Kimdir? Osman Ataseven Dizileri

0
Osman Ataseven Dizileri
Baraj Osman Kimdir?

Genç karakter Baraj Osman kimdir ve canlandıran Osman Ataseven oynadığı diziler, yaşı, boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Osman Kimdir?

Karakter hakkında henüz net bir bilgi toplayamadık, fakat anlaşıldığı kadarı ile o da baraj da ömrünü geçirmek istemeyen genç karakterlerden biridir, ilerleyen bölümlerde bazı olaylara dahil olacaktır.

Osman Ataseven kimdir?

Yaşı:1995
Boyu:1,81 m
Kilosu:70 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Kariyerinin başında olan genç isim 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur, aynı şekilde İstanbul’da eğitimine devam etmiştir ve şuanda İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olarak eğitimini devam etmektedir.

Ayrıca oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde almıştır, böylelikle pek çok tiyatro oyununda bulunmaya başlamıştır. Bu oyunlarda 2018 yılında bulundu ve bazıları Canlı Maymun Lokantası ve Manastır isimleri ile gösterime sunuldu, toplam bilinen 3 tiyatro oyununda bulunmuştur.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, genç oyuncunun ilk dizisi bu dizidir. İlk dizisi olmasına rağmen 10 üzeri bölüm oynayacağı tahmin ediliyor, bakalım oyuncu hakkında ne gelişmeler olacak.

Osman Ataseven dizileri, oynadığı diziler

  • Oyuncunun ilk dizisi bu yapımdır.
Önceki makaleBaraj İbrahim Kimdir? Batuhan Bozkurt Yüzgüleç
Sonraki makaleBaraj Kemal Kimdir? Rana Cabbar Dizileri, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here