Ana sayfa Oyuncular Baraj Nehir Aksu Kimdir? Biran Damla Yılmaz Yaş, Boy

Baraj Nehir Aksu Kimdir? Biran Damla Yılmaz Yaş, Boy

0
Biran Damla Yılmaz Yaş, Boy
Baraj Nehir Aksu Kimdir?

Sevilen güzel karakter Baraj Nehir Aksu kimdir ve canlandıran Biran Damla Yılmaz oynadığı diziler, boyu, nereli ve sevgilisi gibi merak edilen detaylar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Nehir Aksu Kimdir?

Karakterimiz bir dolandırıcıdır, aslında ilk başta öyle değildi, kendisi yetimhanede büyüdü ve günlerden bir gün Zerrin ile tanışır, bu tanışma onun hayatını kökten değiştirir, çünkü Zerrin bir dolandırıcıdır.

Karakterimizi himayesi altına aldıktan sonra ona dolandırıcılığı öğretir. Karakterimiz yıllar sonra yaptığı şeylerden pişman olmaya başlar, çünkü dolandırdığı insanlara zarar vermiş ve onların hayatını mahvetmiştir, tam da burada vicdanı ile sınavı başlar, tabi başına gelecek olan olaylar da işin cabasıdır.

Biran Damla Yılmaz kimdir?

Yaşı:28 Haziran 1997
Boyu:1,61 m
Kilosu:54 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:İlker Kaleli

Genç yaşına rağmen pek çok insan tarafından tanınan oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur, halen konservatuvar eğitimine devam etmektedir, o daha çok bulunduğu projelerden tecrübe edinen biridir.

Kendisini ilk olarak 2014 yılında bulundu Yasak isimli televizyon serisinde görüyoruz, burada 9 bölüm Esma karakteri ile yer alması ona hem iyi bir tecrübe kazandırmış hem de daha çok projelerde yer almasının kapısını açmıştır. Daha sonra ise ilk filmi olan Çılgın Dersane 4: Ada filmde yer almıştır.

Fakat, en çok tecrübe edindiği ve tanınmasında en büyük etkiyi oluşturan dizi 2015-2018 yılları arasında dahil olduğu Kırgın Çiçekler dizisidir, burada Eylül karakteri ile tam 113 bölüm bulundu, tabi 113 bölüm yanında pek çok şeyi de getirdi. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 7 projede yer almıştır.

Biran Damla Yılmaz dizileri, oynadığı diziler

  • Canevim
  • Kırgın Çiçekler
  • Beyaz Yalan
  • Yasak
Önceki makaleMasumiyet Neval Hancı Kimdir? Alayça Öztürk Gidişoğlu
Sonraki makaleBaraj Nazım Güney Kimdir? Feyyaz Duman Eşi, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here