Ana sayfa Oyuncular Baraj Nazım Güney Kimdir? Feyyaz Duman Eşi, Yaşı

Baraj Nazım Güney Kimdir? Feyyaz Duman Eşi, Yaşı

0
Feyyaz Duman Eşi, Yaşı
Baraj Nazım Güney Kimdir?

Merak edilen karakter Baraj Nazım Güney kimdir ve canlandıran Feyyaz Duman kaç yaşında, eşi, nereli ve oynadığı diziler gibi diğer ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Nazım Güney Kimdir?

40’lı yaşlarında saçı sakalı hafif beyazlamış biridir, baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışır. Kendi içine biraz kapanıktır, ve kendini ön plana çıkaramaz, yani biraz özgüven eksikliği vardır, boş zamanlarında Nehir ile arkadaşlık sitesi üzerinden konuşur, birbirlerinden haberleri yoktur, tiplerini dahi bilmezler.

Günlerden bir gün Nehir fotoğraf gönderir, bu fotoğrafla Nehir‘e iyice aşık olur, fakat kendisinin artık saçı sakalı beyazlamıştır, bu yüzden kendi fotoğrafını göndermez, ve aynı yerde çalışan genç, yakışıklı Tarık‘ın fotoğrafını gönderir, tam da olaylar burada başlar, çünkü Nehir, baraj inşaatına yüz yüze tanışmak için gelecektir.

Feyyaz Duman kimdir?

Yaşı:14 Haziran 1982
Boyu:1,82 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Mardin
Eşi, Sevgilisi:Zozan Şimşek (e. 2019)

1982 yılında Mardin’de doğan oyuncu ilk olarak eğitimini İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda almış daha sonra ise 2009-2012 yılları arasında Brooklyn Üniversitesi’nde eğitimini devam etmiştir.

Son zamanlarda dizilerde daha çok görsek de, kariyerinin başında pek çok kısa filmde ve normal filmlerde yer almıştır, hatta ilk 15 senenin böyle geçtiğini söyleyebiliriz. Televizyon kariyerini inceleyecek olursak, ilk olarak 1999 yılında Boran isimli kısa filmde yer almıştır.

Bilinen ilk dizisi ise 2017 yılında dahil olduğu İçerde dizisidir, burada Serkan karakterini 9 bölüm canlandırmıştı. Tecrübeli oyuncu kariyerinin ilk gününden günümüze 15 projede yer almıştır.

Feyyaz Duman dizileri, oynadığı diziler

  • Kadın
  • İçerde
Önceki makaleBaraj Nehir Aksu Kimdir? Biran Damla Yılmaz Yaş, Boy
Sonraki makaleBaraj Tarık Yılmaz Kimdir? Burak Yörük Sevgilisi, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here