Ana sayfa Oyuncular Baraj Meryem Kimdir? Kübra Dilara Çelen Dizileri

Baraj Meryem Kimdir? Kübra Dilara Çelen Dizileri

0
Kübra Dilara Çelen Dizileri
Baraj Meryem Kimdir?

Güzel, genç oyuncu Baraj Meryem kimdir ve canlandıran Kübra Dilara Çelen oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi merak edilen ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Meryem Kimdir?

Halil‘in kardeşidir, o da tüm bu olayların içine bu akrabalık bağı ile çekilmiştir. Bildiğiniz üzere Halil, Zahra‘nın kocasıdır ve karısı ne yazık ki ona bağlı değildir, formaliteden bir evliliğe sahiptir.

Zahra‘nın Tarık‘a aşık olması ile ortalık iyice karışır, hatta canına kast etmeye kadar gider. Çünkü, Halil artık tüm olan bitenlerin farkındadır ve Tarık’tan intikam almak ister. Tüm olaylar olurken bu karakterimiz de bu olaylara şahit olur, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Kübra Dilara Çelen kimdir?

Yaşı:7 Ağustos 1989
Boyu:1,65 m
Kilosu:52 kg
Nereli:Ankara
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Son zamanlarda ekranlarda görmeye başladığımız güzel oyuncu 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk olarak Üniversiteyi İstanbul Gelişim Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü tamamlamıştır.

Kendisi henüz kariyerinin başındadır, ilk yapımı ise Bordo Bereliler Suriye adlı filmde 2017 yılında yer almıştır ve burada Hafsa karakterini canlandırmıştı.

Daha sonra ise 2 farklı filmde daha bulunmuştur, yani oyuncunun ilk dizi projesi bu dizidir. Sonuç olarak, kariyerinin başlangıcına 2017 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 4 projede yer almıştır.

Kübra Dilara Çelen dizileri, oynadığı diziler

  • Genç oyuncunun ilk dizi projesi bu yapımdır.
Önceki makale50m2 Gölge’nin Annesi Kimdir? Gökçe Aydın Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBaraj Tülay Kimdir? Sabriye Kara Oynadığı Diziler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here