Ana sayfa Oyuncular Baraj Kemal Kimdir? Rana Cabbar Dizileri, Yaşı

Baraj Kemal Kimdir? Rana Cabbar Dizileri, Yaşı

0
Rana Cabbar Dizileri, Yaşı
Baraj Kemal Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Baraj Kemal kimdir ve canlandıran Rana Cabbar oynadığı diziler, kilosu, eşi ve kaç yaşında gibi soruların ayrıntılı cevapları.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Kemal Kimdir?

Dizimizin o ünlü baraj inşaatının sahibidir, yani bu karakterimiz yaptırmaktadır. Kızı ile başı beladadır, ne yazık ki kızı kolay kanan ve sahip olduğu şeyleri kullandırtan biridir.

Tarık ise bunu yapmıştır, karakterimizin kızı ile takılmış ve onun parasını yemiştir. Hal böyle olunca o da Tarık‘ı bu inşaata sürgüne göndermiştir ve Nazım ustanın altına vermiştir. Tarık‘ın hem adam olmasını ister, hem de cezalandırmak ister onu, tabi ona olan borcu da işin cabası.

Rana Cabbar kimdir?

Yaşı:1945
Boyu:1,76 m
Kilosu:86 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Pek çok kişinin tanıdığı tecrübeli oyuncu 1945 yılında doğmuştur. İlk olarak lise eğitimini Feyziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Lisesi‘nde tamamlamıştır, lisans eğitimi bilindiği kadarıyla yoktur. Zaten o yıllarda oyunculuk, daha çok projelerde ve yapımlarda bulunarak elde edilen bir tecrübe idi.

İlk olarak tiyatro ile ilgilenmiştir, hatta Ankara Sanat Tiyatrosu‘nda kuruluş çalışmalarında yer almıştır, bundan sonra ise bazı tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk yapımı 1983 yılında gösterime giren Hakkari’de Bir Mevsim adlı film idi, daha sonra ise 2009 yılına kadar pek çok filmde ve sadece 2 dizide bulundu, 80 ve 90’lı yıllarda filmler daha meşhurdu. Kariyerinin başından günümüze toplamda 19 televizyon projesinde yer almıştır.

Rana Cabbar dizileri, oynadığı diziler

  • Hercai
  • Kadın
  • İki Yaka Bir İsmail
  • Hayat Devam Ediyor
  • Yaprak Dökümü
  • Aşk-ı Memnu
  • Kollama
  • Beyaz Gelincik
Önceki makaleBaraj Osman Kimdir? Osman Ataseven Dizileri
Sonraki makale50m2 Özlem Kimdir? Tuğçe Karabacak Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here