Ana sayfa Oyuncular Baraj İbrahim Kimdir? Batuhan Bozkurt Yüzgüleç

Baraj İbrahim Kimdir? Batuhan Bozkurt Yüzgüleç

0
Batuhan Bozkurt Yüzgüleç
Baraj İbrahim Kimdir?

Merak edilen karakter Baraj İbrahim kimdir ve canlandıran Batuhan Bozkurt Yüzgüleç dizileri, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında diğer bilgiler.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj İbrahim Kimdir?

Nazım ustanın emrinde barajda çalışan diğer bir ustabaşıdır, yaptığı işi iyi bilir ve sürekli olarak dikkatli bir şekilde çalışır bu yüzden ustabaşı olarak seçilmiştir.

O da etrafta çok bulunduğu için, yani barajda olup bitenlerden haberi olduğu için tüm bu olaylara şahit olur ve bir noktadan sonra olaylara dahil olmaya başlar.

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç kimdir?

Yaşı:1995
Boyu:1,73 m
Kilosu:65 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyotro Bölümü’nü tamamlayarak oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Şuanda küçük rollerde, genelde tek bölüm görsek de, zaman ilerledikçe daha önemli ve uzun soluklu roller kapmaya başladı, tıpkı şuan ki dizisi gibi. Kendisini ilk olarak 2017 yılında yer aldığı Suma isimli kısa filmde görüyoruz, daha sonra Bizim Hikaye ve Çukur dizisinde birer bölüm yer aldı.

Yani genç oyuncunun ilk uzun soluklu dizisi bu dizidir. Sonuç olarak kendisi kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 4 projede yer almıştır, başarılar diliyoruz.

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç dizileri, oynadığı diziler

  • Çukur
  • Bizim Hikaye
Önceki makaleBaraj Zahra Kimdir? İman Casablanca Nereli, Boyu
Sonraki makaleBaraj Osman Kimdir? Osman Ataseven Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here