Ana sayfa Oyuncular Baraj Halil/Halit Kimdir? Şamil Kafkas Boyu, Eşi

Baraj Halil/Halit Kimdir? Şamil Kafkas Boyu, Eşi

0
Şamil Kafkas Boyu, Eşi
Baraj Halil/Halit Kimdir?

Merak edilen karakter Baraj Halil/Halit kimdir ve canlandıran Şamil Kafkas oynadığı diziler, yaşı, nereli ve eşi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Halil/Halit Kimdir?

Zahra‘nın kocasıdır, ne yazık ki bu hayatını mahvetmektedir. Çünkü, bu evlilik formalite bir evliliktir, fakat karakterimiz karısına aşıktır, evliliğe formalite gözü ile bakmaz.

Karısı çok güzel bir kadındır, çevresindeki insanların dikkatini çeker ve ne yazık ki karısı insanlar ile flörtleşmeyi sever, bu da karakterimizi sinir eder ve artık hiç yapmayacağı o şeyleri yapacak kıvama gelir. Zahra, Tarık‘a aşıktır ve bu karakterin bundan haberi olur, bu da ortalığı karıştırır.

Şamil Kafkas kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1976
Boyu:1,79 m
Kilosu:77 kg
Nereli:Trabzon
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Daha çok filmlerde rol alan tecrübeli oyuncu 1976 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü tamamlamış ve tiyatro oyunculuğu ile devam etmiştir.

Televizyon kariyerine ilk olarak sinema filmi olan ve 2001 yılında gösterime giren Maruf filmi ile ilk deneyimini yaşamıştır, burada Hasan isimli karakteri canlandırmıştı.

Daha sonra ise yaklaşık 2016 yılında kadar 10 ve üzeri filmde yer almıştır, son zamanlarda ise ağırlıklı olarak dizilerde kendisini görüyoruz. Sonuç olarak tecrübeli oyuncunun televizyon kariyerinin başlangıcına 2001 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 20 projede yer almıştır.

Şamil Kafkas dizileri, oynadığı diziler

  • Kalbimin Sultanı
  • Hayat Bazen Tatlıdır
  • Ulan İstanbul
  • Keşanlı Ali Destanı
  • Melekler Korusun
  • Sağır Oda
Önceki makaleBaraj Bahar Özsoy Kimdir? Gizem Karaca Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBaraj Mert Kimdir? Toprak Kıvılcım Yaşı, Nereli

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here