Ana sayfa Genel Baraj Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

Baraj Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

0
Baraj Dizisi Hangi Kanalda?
Baraj Dizisinin Konusu

Merakla izlenmeye devam eden Baraj dizisinin konusu, hangi kanalda yayınlanıyor, saat kaçta ve hangi gün gibi soruların cevapları ile karşınızdayız.

Bildiğiniz üzere son günlerde çokça diziler başlatılıp kapanıyor, ne yazık ki konularının aynı olma nedeni ile kısa sürede dağılan ilgiden kaynaklanıyor. Seyirciler daha önce defalarda gördüğü aşk dizilerinden sıkılmış durumda.

Bu dizide de aşk temalı bir yapım var, farklı olarak vaat ettiği bazı özellikleri ve bu yüzden onlarca bölümden sonra halen fena olmayan biz izleyici kitlesi var.

Bu arada Baraj Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Baraj Dizisinin Konusu

Asıl konumuza dönecek olursak, dizimizde orta yaşlarında hafif saçı sakalı beyazlamış Nazım Usta vardır, ve bu sürekli olarak internet üzerinden biri ile konuşmaktadır, genç ve güzel biri olan Nehir ile.

Bu ikili birbirlerinin fiziksel görünüşlerini bilmeden konuşmaktadırlar ve günlerden bir gün Nehir kendi resmini gönderir, Nazım ise yaşından ve saçındaki beyazlardan utanıp aynı baraj inşaatında çalışan genç ve yakışıklı olan Tarık‘ın fotoğrafını gönderir.

Daha sonra ise Nehir, onu görmek için baraj inşaatına gelecektir, elbette gerçekleri öğrendikten sonra şok olacaktır, tuhaf hisler içinde olacaktır.

Bu ana konunun yanında, baraj inşaatında çalışan, o inşaatın sahibi, avukatı ve diğer dışarıdan insanların hikayelerini de barındırmaktadır. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Baraj Kanalı, Saati, Günü

Dizi FOX TV‘de her Salı 20:00‘da yayınlanmaktadır, ilerleyen günlerde bir değişiklik olmaz ise bu yayın düzeninde devam ediyor.

Önceki makale50m2 Azrail Kimdir? Ali Seçkiner Alıcı Yaşı, Boyu
Sonraki makaleBarbaros Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here