Ana sayfa Oyuncular Baraj Bahar Özsoy Kimdir? Gizem Karaca Yaşı, Boyu

Baraj Bahar Özsoy Kimdir? Gizem Karaca Yaşı, Boyu

0
Gizem Karaca Yaşı, Boyu
Baraj Bahar Özsoy Kimdir?

Güzel oyuncu Baraj Bahar Özsoy kimdir ve canlandıran Gizem Karaca oynadığı diziler, boyu, eşi ve kaç yaşında gibi soruların ayrıntılı cevabı.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Bahar Özsoy Kimdir?

Dizimizin avukatıdır, bildiğiniz üzere dizinin konusu gereği pek çok olaylar olmaktadır, bu olayların çoğu ise ne yazık ki yasa dışı veya birinin ölümü, zarar görmesi ile biten olaylardır.

Bu karakterimiz ise dizideki önemli karakterlerin avukatlığını üstlenecektir, o da tüm bu olayların içine böylece çekilecektir. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Gizem Karaca kimdir?

Yaşı:7 Eylül 1992
Boyu:1,70 m
Kilosu:53 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Kemal Ekmekçi (e. 2017)

Yaşına göre pek çok yapımda yer almış genç oyuncu 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kemal Ekmekçi ile 2017 yılında evlenmiş ve halen evlidirler. İlk olarak İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fransızca Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır.

Fakat ilk başarısı 2011 yılında yer aldığı 2011 Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde etmiştir. Zaten tam da bu sebepten dolayı aynı yıl Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4. cariye olarak rol almıştır.

Bir yıl sonra yer aldığı Eve Düşen Yıldırım dizisi ile kariyeri daha da gelişmiştir, çünkü burada henüz kariyerinin başında biri olarak Muazzez karakteri ile 22 bölüm yer almıştır, bu da ona değerli bir tecrübe ve tanınırlık kazanmıştır. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 19 projede yer almıştır.

Gizem Karaca dizileri, oynadığı diziler

  • Şampiyon
  • Kara Sevda
  • İçimdeki Fırtına
  • İstanbul Sokakları
  • Güzel Köylü
  • Adını Feriha Koydum
  • Eve Düşen Yıldırım
Önceki makale50m2 Mümtaz Kimdir? Gürkan Uygun Yaşı, Dizileri
Sonraki makaleBaraj Halil/Halit Kimdir? Şamil Kafkas Boyu, Eşi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here