Ana sayfa Oyuncular Baraj Ayşe Kimdir? Hira Su Yıldız Dizileri, Ailesi

Baraj Ayşe Kimdir? Hira Su Yıldız Dizileri, Ailesi

0
Hira Su Yıldız Dizileri, Ailesi
Baraj Ayşe Kimdir?

Merak edilen şirin oyuncu Baraj Ayşe kimdir ve canlandıran Hira Su Yıldız oynadığı diziler, annesi, instagram adresi ve kaç yaşında gibi soruların cevabı.

Diğer oyuncular için Baraj Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

Baraj Ayşe Kimdir?

Bu karakterimiz Nazım‘ın kızıdır, annesi ise Nermin hanımdır. 5 yaşında olan yavrucak ne yazık ki olayların ortasında kalan isimlerden biridir.

Nazım bazen yanlış kararlar alan biridir, özellikle ailesine karşı bu kararları almıştır. Bu yavrucak ise tüm bu olanlara şahit olmaktadır, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hira Su Yıldız kimdir?

Yaşı:2015
Boyu:1,10 m
Kilosu:22 kg
Nereli:İzmir
Ailesi, Annesi:Betül Yıldız, Zafer Yıldız

Minik kızımız 2015 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Elbette ailesinin yönlendirmesi üzerine ve menajeri Özcan Ür’ın desteği ile oyunculuğa yönelmiştir. Henüz ilköğretim eğitimini başlamamıştır.

Annesi ve babası Betül Yıldız, Zafer Yıldız‘dır. Ayrıca aşağıdaki bağlantı ile resmi instagram adresine ulaşabilirsiniz. Bu arada kendisi Layla Şirin Ajans‘ın çocuk oyuncularından biridir, bu aracılık ile rolleri elde etmeye başlamıştır.

instagram adresi: hirasuyldz

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2019 yılında Vurgun adlı dizide yer almıştır, burada Eylül karakterini 4 bölüm canlandırdı, daha sonra ise Afili Aşk dizisinde Buse Özkayalı karakteri ile tam 38 bölüm yer aldı.

38 bölüm yer alması ile birlikte bu dizi hem minik oyuncuya değerli bir tecrübe kazandırdı, hem de onun tanınmasında büyük bir etki oluşturdu. Şuana kadar toplamda 3 dizide yer almıştır.

Hira Su Yıldız dizileri, oynadığı diziler

  • Afili Aşk
  • Vurgun
Önceki makaleBarbaros Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?
Sonraki makaleAdım Başı Kafe Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here