Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Aşkın Tarifi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

4
Aşkın Tarifi Tam Oyuncu Listesi
Aşkın Tarifi Güncel Oyuncuları

Kanal D dizilerinden Aşkın Tarifi oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için sunduk.

Aşkın Tarifi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

NTC Medya tarafından Kanal D‘de yayınlanması için hazırlanan dizi, sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Dizi kadrosu hakkında birçok fısıltı dolaşmakta. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Kadir Doğulu (Fırat Karasu)
Yasemin Çonka (Sultan)
Cem Davran (Hazım Soyluer)
Alper Saldıran (Taylan Günebakan)
Serra Arıtürk (Naz Soyluer)
Ümmü Putgül
İdil Sivritepe
Atakan Yılmaz
Elif Melda Yılmaz
Mehmet Şeker
Gökhan Niğdeli
Deniz Gürkan
Selim Akgül
Onur Yakıcı
Batuhan Bayır

Aşkın Tarifi Konusu

Konusu aşk ve komedinin birleşiminden ortaya çıkmıştır. Başkahraman Fırat kendi halinde takılan bir aşçıdır, fakat güzel yerlerde çalışabilecek kadar yeteneklidir. Fakat, günlerden bir gün Doktor Aşk lakaplı yaşam koçu onun kaderi ile oynar, duyguları altüst olan Fırat bir yolculuğa çıkar.

Bu yolculukta kendine yaşatılanları Doktor Aşk‘a da yaşatmak ister. Bu yüzden, ilk adım olarak güzel bir restoranda aşçı olarak işe başlar.

Burada Naz Soyluer ile tanışır ve hayatının aşkı olur. Elbette, bu arada asıl hedefini unutmuş değildir. Başından komik olaylar geçer, yani dizi olaylara biraz daha alaycı göz ile bakmaktadır. Yani aşktan çok komedi ile sahne önüne çıkmak istiyor. Bakalım Fırat‘ı ilerleyen bölümlerde neler bekliyor.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Aşkın Tarifi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Aşkın Tarifi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleAkrep Perihan Kimdir? Demet Akbağ Yaşı, Nereli
Sonraki makaleAşkın Tarifi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

4 YORUMLAR

  1. Dizinin cast çalışmaları tamamlanmıştır, yukarıya tüm oyuncuları ekledik ve dizinin ilk fragmanı yayınlandı, 7 Haziran’da ilk bölümü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here