Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Aşkın Tarifi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

125
3
Aşkın Tarifi Tam Oyuncu Listesi
Aşkın Tarifi Güncel Oyuncuları

Kanal D dizilerinden Aşkın Tarifi oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için sunduk.

Aşkın Tarifi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

NTC Medya tarafından Kanal D‘de yayınlanması için hazırlanan dizi, sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Dizi kadrosu hakkında birçok fısıltı dolaşmakta. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Kadir Doğulu (Fırat Karasu)kadir dogulu
Yasemin Çonka (Sultan)yasemin conka
Cem Davran (Hazım Soyluer)cem davran
Alper Saldıran (Taylan Günebakan)alper saldiran
Serra Arıtürk (Naz Soyluer)serra ariturk
Ümmü Putgülummu putgul
İdil Sivritepeidil sivritepe
Atakan Yılmazatakan yilmaz
Elif Melda Yılmazelif melda yilmaz
Mehmet Şekermehmet seker
Gökhan Niğdeligokhan nigdeli
Deniz Gürkandeniz gurkan
Selim Akgülselim akgul
Onur Yakıcıonur yakici
Batuhan Bayırbatuhan bayir

Aşkın Tarifi Konusu

Konusu aşk ve komedinin birleşiminden ortaya çıkmıştır. Başkahraman Fırat kendi halinde takılan bir aşçıdır, fakat güzel yerlerde çalışabilecek kadar yeteneklidir. Fakat, günlerden bir gün Doktor Aşk lakaplı yaşam koçu onun kaderi ile oynar, duyguları altüst olan Fırat bir yolculuğa çıkar.

Bu yolculukta kendine yaşatılanları Doktor Aşk‘a da yaşatmak ister. Bu yüzden, ilk adım olarak güzel bir restoranda aşçı olarak işe başlar.

Burada Naz Soyluer ile tanışır ve hayatının aşkı olur. Elbette, bu arada asıl hedefini unutmuş değildir. Başından komik olaylar geçer, yani dizi olaylara biraz daha alaycı göz ile bakmaktadır. Yani aşktan çok komedi ile sahne önüne çıkmak istiyor. Bakalım Fırat‘ı ilerleyen bölümlerde neler bekliyor.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Aşkın Tarifi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Aşkın Tarifi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Dizinin cast çalışmaları tamamlanmıştır, yukarıya tüm oyuncuları ekledik ve dizinin ilk fragmanı yayınlandı, 7 Haziran’da ilk bölümü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here