Ana sayfa Genel Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

0
Aşkın Tarifi Hangi Kanalda?
Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Aşkın Tarifi dizisi ne zaman başlıyor, ayrıca ne zaman yayınlanacak ve Aşkın Tarifi hangi kanalda cevapları.

İlk fragmanın yayınlanmasının ardından dizi hakkında meraklanma arttı. Dizinin cast çalışmaları aylardır sürüyordu, bizde diğer konularımız ile sizleri adım adım bilgilendirdik, nihayet çalışmalar bitti ve artık ilk bölüm fragmanı yayınlanacak yayın tarihi verildi.

Bu arada sizler için, bu dizi hakkında 2 güzel konu hazırladık, bu konulara aşağıdaki linkler ile ulaşabilirsiniz, aşağıdaki bilgiler artık tam olarak netleşti.

Aşkın Tarifi Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için bu konuyu göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Aşkın Tarifi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Gelelim asıl konuya, dizi 7 Haziran 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak, ilk fragmanın yayınlanması ardından bu bilgi netleşti.

Pek çok dizisinin Kanal D ekranlarından son bulmasının ardından, yeni diziler bu kanal için yapılmaya devam ediyor. Özellikle fena bir kitlesi olmayan Hekimoğlu dizisinin 2 bölüm sonra final yapması da, artık yeni yapımların yolunu iyice açtı. Yeni diziler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, bu ara epey bir yapımda cast çalışmaları devam ediyor, malum sezon sonundayız.

Bu arada fragmanı merak ediyorsanız:

Sıradan aşk dizilerinden epey sıkılmışken bakalım bu dizi bizlere farklı olarak neler sunacak. Sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Önceki makaleAşkın Tarifi Dizi Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?
Sonraki makaleAşkın Tarifi Fırat Karasu Kimdir? Kadir Doğulu Yaş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here