Ana sayfa Genel Arıza Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Arıza Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Arıza Dizisi Hangi Kanalda?
Arıza Dizisinin Konusu

Ekranların yeni aksiyon yapımı Arıza dizisinin konusu ve dizinin günü, saati ve hangi kanalda olduğu hakkında diğer detaylı bilgiler.

Sıradan aşk hikayelerinden sıkılan izleyicilerin kısa sürede izlemeye başladığı yeni yapım, birkaç bölümü geride bıraktı ve şuan için yorumlar gayet iyi, tabi çok daha fazla aksiyon görülmek isteniyor. Bakalım dizide ilerleyen bölümlerde neler olacak, konusu gereği oldukça karanlık bölümler bizi bekliyor olabilir.

Ayrıca Arıza Dizisinin Oyuncuları adlı güzel bir konumuz mevcut.

Arıza Dizisinin Konusu

Başkahramanımız Ali Rıza yani Tolga Sarıtaş bir taksici olarak hayatını daim ettirmektedir. Elbette gün içerisinde pek çok müşteri ve tip tip insanlar ile karşılaşmaktadır.

Fakat bunlardan birisi başına oldukça büyük bir dert açar, Halide Gürkan isimli diğer başrol karakter ile yolları kesişir. Bu kız ne yazık ki karanlık yani kötü adamların patronlarından birinin kızıdır.

Hikaye tam da burada başlar, çünkü bir taksici olarak büyük patronlara karşı durması gereken zamanlar olur. Elbette kendisinin de bağlantıları vardır, fakat girdiği bu mücadele, ne yazık ki kendi boyunu çoktan aşmıştır.

Camdaki Kız Hangi Kanalda, Günü ve Saati?

Dizi Show TV ekranlarında Pazar günleri saat 20:00’da izleyiciler ile buluşmaktadır, eğer ilerleyen zamanlarda değişiklik olmaz ise bu ritüel içerisinde yayınlanıyor.

Sizler dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce aksiyon sahneleri yeterli mi?

Önceki makaleUzak Şehrin Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleBizi Ayıran Çizgi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here