Ana sayfa Genel Arıza Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Arıza Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Arıza Yönetim Kadrosu
Arıza Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Ekranların yeni merak edilen dizisi Arıza Dizisi yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Özellikle sıradan aşk dizilerinden sıkılmış olanların yeni durağı olan dizinin biraz daha merak uyandırıcı bir hikayeye sahip. Bu da senaristi kim sorularını akla getiriyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu tempoyu tutturabilecek mi, çünkü pek çok seyircinin beklentisi bu yönde.

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Arıza Dizisi Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda 2 isim ile karşılaşıyoruz. Recai Karagöz başta olmak üzere Levent Kar karşımıza çıkıyor.

Recai Karagöz daha önce İstanbullu Gelin ve Arkadaşlar İyidir dizilerinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı. Bu projede ise yönetmen olarak görev yapmakta.

Levent Kar ise Ramo ve Tozkoparan dizilerinde yönetmen olarak görev yapmıştı. Ancak 50’den fazla projede ekip içerisinde yer almış oldukça tecrübeli ve sevilen bir isimdir.

Arıza Dizisi Senaristi

Senarist grubu oldukça güzel görünüyor. 7 kişi karşımıza çıkıyor. Kadroda Ozan Aksungur, Oğuz Ayaz, Cüneyt Aysan, Erkan Ersezer, Çağla Kızılelma, Yılmaz Şahin ve Sertaç Sayın bulunmakta.

Ozan Aksungur daha önce 14’ten fazla projede yazar olarak çalışmış, başarılı ve sevilen bir yazardır. Bunlar arasında Sefirin Kızı, Kurşun, Çukur, Cesur Yürek gibi projeler bulunmakta.

Oğuz Ayaz ise daha önce Sefirin Kızı dizisinde senarist olarak çalışmıştı. Bunun haricinde, yapımcısı, yönetmeni olduğu projeler de bulunmaktadır.

Cüneyt Aysan‘ı daha önce 14’ten fazla projede yazar olarak gördük. Cesur Yürek, Reaksiyon, Beyaz Karanfil ve Kurtlar Vadisi: Pusu gibi projelerde çalışmıştı.

Erkan Ersezer‘i de bazı yabancı dizilerde senarist olarak görmüştük. Bunun dışında Tutar mı Tutar dizisinde yazar olmuştu.

Çağla Kızılelma‘yı da daha önce Ramo dizisinde görmüştük. Bunun dışında Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde ekip içerisinde görev yapmıştı.

Yılmaz Şahin daha önce 7’den fazla projede yazar olmuştu. Ramo, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri ve Sıla gibi dizilerde görev yapmıştı.

Son olarak Sertaç Şahin ismini gördüğümüzde ise daha önce Arıza dizisi haricinde herhangi bir projede görev yapmadığını görmekteyiz.

Arıza Dizisi Yapımcısı

Yapımcı şirket O3 Medya oldu. Kendileri daha önce Hakan: Muhafız, Sefirin Kızı, 7. Koğuştaki Mucize, Arıza, Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi projelerde tecrübesini konuşturmuştu.

Cengiz Çağatay ve Saner Ayar isimlerini görüyoruz. 2 başarılı yapımcının bu proje üzerine eğilmesi güven veriyor.

Gibi pek çok akılda kalıcı yapımın, yapımcılığını üstlenmiştir. Yani başarılı yapım şirketleri arasında adı sürekli olarak anılmaktadır. Bakalım dizinin aksiyon sahnelerini ne kadar destekleyecek.

Önceki makaleCamdaki Kız Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleCamdaki Kız Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here